Branky: 23 (p) Krajčovič Z. – 35. Kozubík A., 42. Krahula L., 49. Kozubík J.

ŽK: 14. Gazdík P. – 24. Čuč R., 29. Machala P., 72. Kavka P. Diváci: 60.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Jiří Mahdal , Pavel Berčík .

Suchá Loz: Velecký M. – Vítek F., Straňák L., Král V., Král Š. (46. Rezek O.), Krajčovič Z., Kliment T., Gazdík P. (67. Smetana K.), Bujáček V., Bradáč R., Bradáč J. (46. Mahdal M.).

Trenér: František Král.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R. (20. Staněk Š.), Navrátil M., Machala P. (92. Berčík P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

17Vyrovnané utkání ve kterém si první šanci vytvořili domácí, kdy po faulu v pokutovém území zahrávali penaltu, kterou proměnil Krajčovič 1:0. Tento stav hosty nepoložil, ba naopak je vyhecoval. Ve 35. minutě se dostal po rohu Krahuly k dorážce Kozubík a vyrovnal. Ještě do konce první půle se Pitín ujal vedení a to díky krásné střele z dvaceti metrů jejímž autorem byl Krahula 1:2. Po změně stran se domácí ani nenadechli ke zvratu v utkání, protože hned ve 49. minutě Jakub Kozubík hlavou vstřelil třetí branku hostů. I když se nakonec domácí zvedli, jejich šance končili u dobře chytajícího gólmana hostů.

Nejlepší hráči: Tomáš Kliment – Milan Navrátil