Ze Stráním jsme se rozešli bez branek.

Pitín – Strání B 0:0

ŽK: 45. Čuč R., 78. Krahula L. – 65. Vintr P., 83. Šidlo V.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Lukáš Zámečník (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Machala P. (85. Hrnčář S.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (65. Kavka P.), Čuč R., Bureš M. Trenér:Jindřich Divila

Strání B: Děcký R. – Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J. (80. Grebík M.), Pavluš M., Motola J., Janiga V. (70. Popelka R.), Houšť V., Bušo M. Trenér: Pavel Tinka.

Druhý domácí zápas jsme přivítali našeho neoblíbeného soupeře a to Strání B.Od začátku byla hra vyrovnaná, kombinačně byli na tom líp hosté a nám nezbývalo nic jiného než bojovat.My jsme měli v prvním poločase dvě šance,které vznikli spíš tak nějak náhodně,když se po propadnutí míče za obranu ocitl v šancích Kuba Kozubík,bohužel je neproměnil.Hosté měli zajímavější situace,ale vše pochytal Laďa v brance a když už na míč nedosáhl,tak nám pomohla tyčka.Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji a začal nás přehrávat.V 60.minutě se srazil s protihráčem Jindra Divila a těžce otřesený musel jít střídat.Na jeho místo do obrany nastoupil Petr Kavka a nevedl si vůbec špatně.Hosté pokračovali ve svoji aktivitě,naštěstí byli v zakončení bezradní.My jsme se těžko dostávali přes půlící čáru a když v poslední minutě překopl ve vyložené šanci branku jeden z hostů,skončil zápas dělbou bodů.Tento bod byl pro nás hodně vydřený.