Závěr utkání v Hradčovicích patřil sudímu Mahdalovi.

ŽK: 58.Hruboš O.,78.Mikulec D – 56.Trllo Z.,58.Čuč R.,82.Kozubík J

Diváci: 70

Rozhodčí: Mahdal Václav-František Macek(laik),Pavel Berčík (laik)

Hradčovice:Rosík V.-Švestka V.(68.Řihák R),Mikulec R.,Mikulec D.,Koníček P.,Hruboš R.,Hruboš O.,Hostýnek P.(79.Slavíček K.),Hlaváč V.,Daněk O.,Blažek D.,Trenér:Radim Mikulec

Pitín:Berčík P.,- Urbánek P.(83.Bor B.),Trllo Z.,Staněk Š.(59.Kozubík J.),Spáčil Z.,Mlček T.,Lukáš D.,Kuchař M.,Domorád P.,Čuč R.Trenér: David Lukáš

V dalším kole jsme zajížděli na půdu nováčka naší soutěže a to do Hradčovic. Na tvrdém hřišti byli domácí na začátku utkání aktivnější a pěknými kolmicemi se dostávali za naši obranu.Po jedné takové zbytečně fauloval v šestnáctce David Lukáš a kopala se penalta.Paja Berčík v brance však směr střely vystihl a i s pomocí pravé tyče míč zachytil.Než jsme se vzpamatovali už jsme hráli o desíti.V 19.minutě byl zcela správně vyloučen za strčení do protihráče v přerušené hře Marek Kuchař.Od té doby se situace trochu uklidnila a paradoxně jsme i trochu srovnali hru.Domácí byli i nadále lepší,ale již se tak lehce nedostávali do šancí.Naší největší šancí byl přímý kop Zbyňka Trlla,který s námahou vytáhl domácí brankář na roh.Ve druhém poločase se hra odehrávala spíš ve středu hřiště.My jsme se ,vědomi toho,že hrajeme o jednoho hráče v poli míň dopředu příliš nehnali .I přesto se domácí dostali do několika slibných úniků,které však nedokázali využít.Až přišla inkriminovaná 88.minuta.Po jednom z centrů do našeho pokutového území se ocitl v ofsajdu jeden z útočících hráčů.Sudí Mahdal nechal však překvapivě pokračovat ve hře i přes signalizovaný přestupek domácího hráče a pro domácí už nebyl problém dopravit míč do sítě.Po vstřeleném gólu nepochopitelně běželi hráči domácích k našemu AR a jeden z nich ho inzultoval.Po menších dohadech sudí Mahdal udělil jednomu z domácích červenou kartu a utkání se dohrálo…Fotky z utkání na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Hradcovice_-_Pitin_4._9._2016/

V dalším kole zajíždíme k derby na Žítkovou,zápas se hraje v nedělu 11.9 v 16:00.

Přípravka hrála v neděli doma s Březovou a prohrála 4:8(3:5)Matěj Berčík 3,Zuzana Kovářová a ve čtvrtek hrála ve Vlčnově a zvítězila 6:3(4:1) Matěj Berčík 3,Štěpán Jál,Radek Krahula,Adam Rapant.Další kolo hraje v Šumicích 11.9 v 14:00.

Žáci měli hrát na Březové,zápas byl odložen a stejně domácí zápas proti Suché Lozi…..