Zápas v Uherském Ostrohu nedohrán..

FK Uherský Ostroh:TJ Pitín 0:1(0:0)-Branka:Pavel Struhař

Nedohráno!!O výsledku rozhodne ve čtvrtek 2.5.2013 na svém zasedání komise
STK.

Pavel Berčík k utkání řekl-„V první řadě je špatné, když Komise rozhodčích nominuje na zápas sudí(hlavní a pomezní),kteří jsou syn a dcera hráče jednoho mužstva,z celého zápasu mám divný pocit,bude následovat protest.Sudí zápas ukončil prý kvůli odchodu hráčů ze hřiště,přitom odešli jenom vyloučení,tudíž rozhodčí lže a dle mě neměl důvod ukončit zápas.Jeho další lež je uvedena v zápisu,kde tvrdí že na hřiště vběhl fanoušek odtrhávat hráče,což není pravda,situaci máme natočenou.“
Celé vedení zápasu bylo podivné a nezávidím STK rozhodnutí a asi to nebude tak jednoduché,každopádně jsme připraveni se odvolávat,když rozhodnou špatně.Nejlepší by bylo dohrát 15.min(zbytek)ale nevím jestli je to možné,dle mě udělal největší chybu Blažek že to ukončil a nevyužil všechny možnosti k dohrání.

Červená karta-Michal Voda,Jakub Kozubík,Libor Krahula