Zápas se Záhorovicemi se nám nepovedl,přesto jsme získali bod.

Pitín – Záhorovice 1:1 (0:1)

Branky: 89. Mlček T. – 19. Jál J.

ŽK: 44. Trllo Z., 56. Čuč R. – 55. Surý M.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Jan Kubáň (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Pokorný R. (53. Krahula L.), Mlček T., Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Divila J. (27. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. na střídání ještě připraveni Staněk Š.,Maňas M.

Trenér: Lukáš David.

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J., Šabršula V. (71. Kubica D.), Surý M., Polanský I. (64. Ondrušek D.), Michalčík R., Klesnil L., Jál J. (84. Beníček B.), Grunděl J., Denemark J. (46. Šust R.), Bahrytsevitch S.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Před zápasem byl náš cíl jasný,získat tři body,bohužel se nám to nepodařilo a vzhledem k průběhu utkání musíme být rádi za bod.Před pěknou návštěvou byli hosté od začátku zápasu aktivnější a běhavější a my jsme se nemohli vůbec dostat do hry.Velké problémy nám dělali hlavně pohyblivý Klesnil s Michalčíkem.Po sérii nepřesností z naší strany taky padl první gól zápasu,kdy se přesně pod břevno trefil Jál.Hned po obdrženém gólu jsme byli blízko vyrovnání,bohužel Kuba Kozubík ani potom z dorážky Struhař neuspěli.Naše záloha ztrácela brzo míče,nestíhala se vracet zpět do obrany a proto se hosté dostávali celkem jednoduše do zakončení,ve kterém byli naštěstí neúspěšní.Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně,hru oživil střídající Krahula a snažili jsme se o zvrat v utkání.Bohužel celý zápas nás provázely nepřesnosti,v celé hře bylo spoustu chyb a tak jsme se ani do nějakého většího tlaku nedostali.Záhorovice se už nikam nehnali,čekali na naše chyby a hrozili z rychlých protiútoků,které často zachytával až Bureš.Když už to vypadalo,že nezískáme ani bod vystřelil Mlček,jeho střelu Struhelka neudržel a míč se pomalu dokotoulal za brankovou čáru.Zápas se nám nepovedl,musíme věřit že náš výkon v příštím zápase bude daleko lepší.Příští zápas sehrajeme 11.5 v Suché Lozi,začátek utkání je v 15:00,odjezd autobusu 13:45 od hospody.

Nejlepší hráči: Martin Bureš – Jiří Jál