Zápas s Komňou se nám nepovedl.

Pitín – Komňa 0:1 (0:1)

Branky: 40. Kalina A. ŽK: 77. Domorád P., 83. Bureš M., 91. Kozubík A. – 15. Pospíšil L., 75. Kalina A. ČK: 84. Pospíšil L. (Komňa). Diváci: 80.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Jiří Šašinka (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Pokorný R., Mlček T., Machala P. (71. Kozubík A.), Krahula L., Kozubík J., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila

Komňa: Urbánek J. st. – Varaďa M., Trllo Z., Staník M. (46. Vaverka I.), Pospíšil L., Krpálek M., Králík M. (76. Matoušek M.), Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M.

Trenér: Ladislav Krpálek st.

V dalším kole nás čekalo pikantní utkání proti Komni,v podzimním zápase jsme prohrávali již 1:3,přesto jsme výsledek otočili a vyhráli 4:3.Věděli jsme,že nás čeká soupeř,který se sice nacházel na posledním místě,ale který svou kůži nedá zadarmo.Hosté potřebují body jak sůl a my jsme se sešli k zápasu pouze v 11 lidech(dvanáctý Adam dorazil až v průběhu utkání).Komňa povolala do branky Jana Urbánka staršího a tento klid vzadu se projevoval pozitivně na jejích hráčích.Do utkání vstoupili aktivněji a my jsme nestíhali na rychlé hráče Komně,kteří byli zásobováni pěknými míči od Zbyně Trlla. Naštěstí hosté svoje šance neproměnili a potom jsme dostali možnosti strhnout vedení na svoji stranu my.Bohužel střela z trestného kopu skončila na břevně a v další šanci neuspěl Tomáš Mlček,kterému gólovou střelu v poslední chvíli zablokoval obětavě hostující obránce.A tak skóre utkání otevřel ve 40.minutě Kalina,který se po chybě naší obrany ocitl sám před gólmanem a s přehledem zakončil.V e druhém poločase se naše hra přeci jenom trochu zlepšila,obrana lépe přistupovala k hostujícím hráčům,kteří se však již do předu tak netlačili.Naopak my jsme se nemohli dostat přes dobře organizovanou obranu hostí do žádného zakončení. Po zranění a nuceném vystřídaní Michala Králika,nám svitla naděje na zkorigování výsledku.Naděje se ještě zvýšila ve 84.minutě,kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hostujích hráčů.Vrhli jsme všechno do útoku ve snaze vyrovnat,ale “Janáček“ v brance byl bezchybný.Závěr utkání byl nervózní,ale hosté si vítězství už uhájili a získali tak důležité a zasloužené 3 body

Nejlepší hráči: Ladislav Salvet – Jan Urbánek