Z Přečkovic vezeme 3 body.

přečkyPřečkovice – Pitín 3:5 (2:2)
Branky: 39. Slánský M., 41. Nevěřil J., 51. Tureček Z. – 15., 78. Kozubík J., 24., 60. Urbánek P., 53. Domorád P. ŽK: 68. Janíček J. – 8. Divila J. Diváci: 77.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka – Richard Hodulík (laik), Pavel Berčík (laik).
Přečkovice: Novosad J. – Valíček B. (80. Procházka M.), Urbánek J., Tureček Z. (56. Kuchař M.), Slánský M. (75. Šidlo J.), Semela Roman, Pešek Z. (80. Jančář M.), Nevěřil J., Kunc J., Janíček J., Bezruč M. (83. Hanák L.).
Trenér: Neuveden.
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (64. Kozubík A.), Schäffer P., Kozubík J., Domorád P., Divila J. (68. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek

Po porážce doma od Záhorovic,jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Přečkovic.Domácí byli povzbuzeni nečekanou výhrou na Žítkové a tak se dal očekávat těžký zápas.Do kádru se po několikaleté pauze vrátil Pavel Urbánek a jeho návrat byl vydařený.Postavil se hned do základní sestavy a po boku Kuby Kozubíka nastoupil v útoku.Domácí začali nebojácně a i díky nebezpečným standartním situacím v okolí šestnáctky musela být naše obrana na pozoru.V naší první šanci se ocitl po přesném centru od Zbyňi Trlla Radim Čuč,bohužel nedokázal pořádně trefit míč.Ale v 15.minutě jsme se již radovali.Míč vykopával Paja z branky,dlouhým výkopem našel Kubu který využil nejistého vyběhnutí domácího brankáře a poslal náš tým do vedení. Zanedlouho bylo ještě veseleji,míče se zmocnil Paca,vystřelil na bránu,soupeřův brankář míč neudržel a bylo to o dvě branky.Přečkovice byli zaskočeni a nemohli se dostat do hry.Tak jsme jim pomohli sami,když jsme na hranici šestnáctky zbytečně faulovali a kopala se standartka,na centr si naběhl Slánský a hlavou překonal Paju,Za pár minut bylo ještě hůř.Špatně jsme rozehráli,míče se zmocnili domácí, rychlým brejkem rozebrali naši obranu a srovnali na 2:2 .Tak skončil i první poločas.Do toho druhého jsme nastoupili s hlavama asi ještě v kabině,protože během pár minut šli domácí hráči 2x sami na gólmana,naštěstí Paja včasným výběhem šance zlikvidoval.Za svoji smršt byli domácí odměněni a po kratším obléhání naší branky vstřelili svůj třetí gól.Hned po rozehrání jsme se vydali dopředu a po faulu jsme kopali standartku,ke které se postavil Paja Domorád a přesnou ranou k tyčce srovnal skóre zápasu.Zanedlouho obral dobře hrající Kuba Kozubík o míč Zdeňu Peška,míč potáhl a našel na malém vápně osamoceného Pacu,pro kterého nebyl problém uklidit kulatý nesmysl tam kam patří – 3:4.Domácí byli tímto obratem zaskočeni a my jsme měli víc šancí,Jednu z nich využil ještě Kuba Kozubík a stanovil tak konečné skóre 3:5.
Další zápas sehrajeme v nedělu 24.4 na domácím hřišti proti Komňi,začátek utkání je v 16:00.
Přípravka hraje svoje utkání v sobotu 23.4 v Bánově,začátek utkání je v 14:00.
Z důvodů nařízení ze strany FAČR nesmíme zveřejňovat výsledky zápasů přípravky.Náš názor je,že je to špatné rozhodnutí,ale jestli se chceme vyhnout nějakým disciplinárním trestům,tak musíme toto nařízení respektovat.

Ostatní výsledky 15.kola-Starý Hrozenkov-Orel Uherský Brod 2:1(0:0),Březová-Ostrožská Lhota 4:0(2:0),Strání B-Boršice u Blatnice 3:1(2:1),Záhorovice-Horní Němčí 1:1(1:0),Komňa-Žítková 1:4(1:2)