Branky: 11., 90. Omelka J. – 27. Krahula Li.

ŽK: 79. Omelka J. – 43. Navrátil M., 81. Krahula Li.

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Jakub Pindeš, Pavel Berčík (laik).

Popovice: Mikel J. – Viktora R., Tetera T., Šácha P., Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V. (80. Mikulčík L.), Hanáček J. (46. Hladný T.).

Trenér: Lukáš Mimránek.

Pitín: Salvet L. – Navrátil M., Mlček T., Lukáš D., Krahula L.(80.Maňas), Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (75. Machala P.), Čuč R., Bureš M., Divila J.(46.Urbánek,82.Staněk)

Trenér: Jindřich Divila

fff

V posledním venkovním utkání jsme zajížděli do Popovic,kde jsme na jaro utrpěli debakl 0:6.Na zápas se nás sešel neuvěřitelný počet a sice 17! hráčů.Na začátku byli domácí aktivnější a dlouhýmy auty zaměstnávali naši obranu,ve které letos poprvé nastoupil Jindra Divila.Již v 11.minutě se domácí dostali do vedení kdy se po špatně zahrané malé domů a následném autovém vhazování prosadil v šestnáctce Omelka.Za chvíli později mohlo být ještě hůř,protože hlavou prodloužený míč Milana Navrátila k vlastnímu brankářovi skončil jenom u zapomenutého útočníka domácích,kterého naštěstí vychytal Salvet v brance.Vyrovnání jsme se dočkali ve 27.minutě kdy se po přihrávce Kuby Kozubíka trefil Libor Krahula.Do konce poločasu se nic zajímavého neudálo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.Do druhého poločasu nastoupil Petr Urbánek a v kabině zůstal Divila.Hra byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách.Domácí měli míč častěji v držení, ale do výraznějších šancí se nedostávali.Naši největší měli Krahula( jeho sólový průnik zastavil až na poslední chvíli brankář) a Maňas(který trestuhodně přestřelil).Když už to vypadalo,že si oba týmy rozdělí po bodu dostal se k míči Omelka a rozhodl o naší smolné porážce.Stínem utkání bylo zranění Petr(Budhy) Urbánka,který si bohužel přivodil zlomeninu lýtkové kosti.Přejeme mu co nejrychlejší uzdravení a brzký návrat na zelený trávník.