Branky: 65., 90. Kolínek M., 20. Salvet L. – 80. Schäffer P.

ŽK: 82. Šašinka O. – 25. Bureš M. Diváci: 90.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Daniel Janík (laik), Pavel Berčík (laik).

Nezdenice: Juriga M. – Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Salvet L., Kolínek M., Kociňák T. (46. Kukuča L.), Kociňák J., Jurásek L., Jančařík J. (55. Lebánek L.).

Trenér: Libor Kolínek.

Pitín: Urbánek P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A. (30. Lukáš D.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Kuchař M. (75. Divila J.).

Trenér: David Lukáš.

Je to paradoxní,ale zápas v Nezdenicích byl náš premiérový mistrovský zápas s tímto soupeřem,doposud jsme se potkávali pouze při přátelských zápasech.Utkání mělo náboj i v tom,že v dresu domácích nasotupili i 3 bývalí hráči Pitína (Jurásek,Salvet,Struhař).Nezdenice zatím procházejí soutěží suverénně ze dvou zápasů měli skore 11:2 a v podobném duchu začal i náš zápas.Soupeř byl od začátku aktivnější a na Pavla Urbánka v brance,který nahradil zraněného Paju Berčíka,se hrnul jeden útok za druhým.Po dvou neproměněných šancích přišla 20.minuta a na rohový kop si naskočil Salvet a hlavou poslal míč do sítě. Po vstřeleném gólu jsme se trochu probrali, po prostřídání i zvedli a do konce poločasu jsme byli mírně lepší,bohužel bez žádné šance.Druhý poločas začal stejně jak první,domácí nás přehrávali a jen díky pozornému Pacovi v brance a neschopnosti domácích hráčů byl stav dlouho pouze o gól.Až přišla 65.minuta ve které již po několikáté prchl naší obraně rychlý Kolínek a svůj sólový únik zužitkoval střelou k tyči.V 75. minutě šel ze hřiště Mára Kuchař,na jeho místo do útoku se posunul Paja Schäffer a na hřiště přišel Jindra Divila.Tímto přesunem jsme trošku vepředu ožili a podařilo se nám vstřelit kontaktní gól,který po přihrávce Zbyňka Trlla vstřelil právě Paja Schäffer.Do konce zápasu zbývalo ještě deset minut a my jsme zacítili šanci na vyrovnání.Bohužel zkušení domácí nás do žádného tlaku nepustili a naopak v poslední minutě po pěkné přihrávce postupoval opět sám na branku Kolínek a svou střelou na zadní tyč uzavřel skóre na 3:1 pro domácí.Foto ze zápasu http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Nezdenice_-_Pitin_21._8._2016/

Žáci hráli své premiérové utkání v Popovicích a zvítězili 12:1(8:0)Koudelík 3,Machala 3,Uchytil 2,Vrba 2,Kovář,Malár.

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti tým ze Starého Hrozenkova,utkání se hraje v nedělu 28.8 od 16:30.Jako předzápas se utkají žáci proti Havřicím,začátek utkání je ve 13:45.Přípravka má svůj zápas s Vlčnovem odložený a soutěž zahájí ve čtvrtek 1.9 v 17:00 na hřišti Bánova.