Z Komně vezeme cenné 3 body.

Komňa – Pitín 3:4 (2:1)

Branky: 36. Kala M., 40. Varaďa M., 53. Dolina M. – 44., 59. Domorád P., 61. Lukáš D., 81. Krahula L.

ŽK: 48. Glatch M. – 50. Krahula L.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Jiří Šašinka (laik), Pavel Berčík (laik).

Komňa: Urbánek J. – Varaďa M. (83. Matoušek M.), Trllo Z., Staník M., Sochor L., Pospíšil L. (87. Špíšek M.), Králík M., Kala M., Hanke T. (75. Ridoško M.), Dolina M., Glatch M. (56. Prchlík J.). Trenér: Ladislav Krpálek.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Lukáš D. (88. Urbánek P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

lopV dalším utkání jsme zajížděli do blízké Komně.Zápas byl o to pikantnější,že na obou stranách působí hráči kteří jsou z druhého týmu na hostování (v Komni je na hostování Trllo a u nás z Komně Hrnčář a Urbánek).Domácí vstoupili do utkání nažhaveni přerušit sérii 4 porážek a ze začátku byli aktivnější.My jsme se dlouho nemohli srovnat s velmi těžkým terénem,který byl na hřišti.Když už to vypadalo že se začíná hra vyrovnávat,obešel v pokutovém území u brankové čáry dva naše hráče Zbyňa Trllo pěkně odcentroval a pro osamoceného Kalu nebyl problém poslat míč do branky.Za 5 minut bylo ještě hůř,když si špatně zpracoval míč Adam Kozubík a po rychlém brejku dával Varaďa do prázdné branky.Naštěstí jsme dokázali do poločasu aspoň snížit.Po obléhání domácí branky se dokázal prosadit v malém vápně Pavel Domorád.Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem vyrovnat stav,bohužel již ve 53.minutě jsme špatně odvrátili rohový kop a Dolina prostřeli Salveta v brance.Potom jsme konečně zjednodušili hru a začali dávat každý míč do šestnáctky soupeře a v ní se pokusit dostat se na těžkém terénu k míči a vystřelit na bránu.Taktika se vyplatila a ve 59.minutě se trefil k tyčce Domorád a v 61.minutě pěkně do šibenice Lukáš.To domácí zaskočilo a chvíli trvalo než se z toho otřepali.Za chvíli se hra vyrovnala a do šancí se dostávala i Komňa,tu největší však vypracoval Hrnčář kterého hlavička nechtěně hodně protáhla Salveta.Nejlepší akci jsme předvedli v 81.minutě kdy se po pěkné kombinaci až od vlastní brány dostal míč ke Krahulovi,který prostřelil domácího brankáře k přední tyči a rozhodl tak o našem vítězství.Utkání by možná slušela remíza,ale díky nepřestávající bojovnosti a nevzdávání se za nepříznivého stavu jsme získali důležité 3 body.Poděkování patří i všem fanouškům,kteří nás jeli podpořit v hojném počtu na tento zápas a vytvořili pěknou kulisu utkání.

Nejlepší hráči: Michal Králík – Pavel Domorád