Branky: 22., 60. Bahula L., 85. Svadbík J.

ŽK: 58. Malík T., 65. Jančařík F. – 50. Trllo Z., 56. Čuč R.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Roman Macalík , Pavel Berčík.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Ji., Tureček P. (65. Tinka A.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bahula L., Šmelina J.

Trenér: Petr Rybnikář.

Pitín: Kozubík A. – Trllo Z., Struhař P., Staněk Š., Maňas M., Lukáš D., Kavka P. (70. Janota R.), Hrnčář S., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

fotbal2Za horkého počasí, jenž doprovázelo tento zápas, vstoupili lépe do utkání domácí, když Bahula krásnou střelou orazítkoval tyč. Domácí byli i nadále aktivnější a vytvářeli si šance. Ve 22. minutě poslal Bahula domácí do vedení – 1:0. Hosté se začali pomaličku zvedat. Ve 40. minutě se po krásném pasu dostal k míči Maňas, ale těsně minul bránu. Druhou půli opět začali lépe domácí, kteří svou aktivitu přetavili v další gól, který vstřelil opět Bahula v 60. minutě. Hosté se zvedli, ale jejich koncovka byla marná. V 85. minutě se k míči z rohového kopu dostal Svadbík a upravil na konečných 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě.

Nejlepší hráči: Lukáš Bahula – Pavel Struhař