Z Březové jedeme bez bodů.

Březová – Pitín 5:1 (3:0)

Branky: 41., 49., 85. Pomajbík D., 9. Janků M., 38. Čaňo P. – 75. Kozubík J.

ŽK: 44. Hrnčář S. (Pitín). Diváci: 150.

Rozhodčí: Vlastimil Minařík – Josef Janků (laik), Pavel Berčík.

Březová: Bruštík D. – Trecha J., Ševčík T. (74. Smítal Ja.), Smítal Jo., Pomajbík D., Plášek V., Mudrák P., Křeháček M., Janků M. (84. Čaňo L.), Čaňo P. (87. Čaňa T.), Čaňo D.

Trenér: Ladislav Kalina.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (58. Maňas M.), Lukáš D., Krahula L. (70. Kavka P.), Kozubík J., Chaloupka O., Hrnčář S., Domorád P.(80.Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

Na zápas do Březové jsme odjížděli povzbuzeni výhrou v Záhorovicích,ale s vědomím že nás čeká těžký soupeř, který pro jaro výrazně posílil,když se mu vrátili z hostování Pomajbík a Janků.Už v 9. minutě se po chybě naší obrany dostal k míči Janků ,který sám před gólmanem nezaváhal a otevřel skóre.Nám vázla kombinace i díky nečekaně tvrdému hřišti.Domácí hráli jednoduše vzadu a vepředu měli nebezpečné útočníky,kteří nám dělali celý zápas problémy.Druhý gól padl rovněž po naší chybě,když Bureš špatně odhadl situaci a nepřesně přihrál,míče se zmocnil Pavel Čaňo a pěknou střelou nedal Salvetovi šanci.Třetí gól padl hned vzápětí,když ukázal svoje schopnosti hodit dlouhý aut Janků a po prodloužení od jednoho z domácích zakončoval Pomajbík.Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zjednodušit hru a pokusit se z výsledkem něco udělat,bohužel hned v 49.minutě po další zbytečné ztrátě jsme dostali čtvrtý gól.Poté se hra trochu vyrovnala,ale bohužel jsme nemohli dostat do nějakých šancí.Nakonec jsme se přece jen dočkali, když Kuba Kozubík prodloužil míč kopnutý ze standartní situace a snížil na 4:1.Za chvíli po vstřeleném gólu šel sám na brankáře Ondra Chaloupka,bohužel trefil jen břevno.Ke konci se domácí diváci dočkali páté branky,kdy po opět daleko hozeném autu skóroval Pomajbík.Domácí byli lepší celý zápas,lépe se přizpůsobili stavu hrací plochy a zaslouženě zvítězili.Nás může mrzet,že jsme jim na 3 branky nahráli a 2 góly jsme dostali po neuhlídaných autech.Další šance,které si domácí vypracovali neproměnili,nebo je pochytal Laďa v brance.

Další zápas sehrajeme v neděli 19.4 proti Hornímu Němčí,začátek v 16:00.