ŽK: 72. Kusenda P., 82. Šimek R. – 42. Krahula Libor, 63. Čuč R., 89. Maňas M.

Rozhodčí: Igor Ševčík – František Motyčka (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Křen L. – Zimčík R. (52. Libosvár L.), Šimek R., Ondra P., Nožička J., Kusenda R., Kusenda P., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Doležal R. (76. Tureček M.).

Trenér: Antonín Šimon.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (78. Kavka P.), Krahula L., Kozubík J. (87. Maňas M.), Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (46. Staněk Š.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

V dalším kole jsme zajížděli do Boršic,které na podzim u nás podali velmi dobrý výkon a jen díky Laďovi v brance jsme zvítězili 1:0.Od začátku utkání byla hra vyrovnaná se spoustou nepřesností na obou stranách.V naší první šanci se objevil Radim Čuč,kterému poslal míč přesně na hlavu pěkným centrem Jindra Divila,bohužel netrefil bránu.Potom zahrozili i domácí,ale nedokázali naštěstí pro nás zakončit dobře rozvinutou akci.Ve 30.minutě unikal obraně Kuba Kozubík,byl faulovaný a kopala se standartní situace asi ze 20 metrů.K míči se postavil Libor Krahula a trefil břevno.Zajímavá situace nastala o chvíli později.Jeden z domácích útočníků se dostal v šestnáctce za naši obranu a už se chystal zakončovat,jenže v poslední chvíli mu vypichl míč čistým zákrokem Jindra Divila.Rozhodčí k překvapení všech zapískal a ukázal že se bude kopat penalta.Po chvilce dohadování se sám domácí hráč přiznal,že se o faul nejednalo a mohlo se tedy pokračovat ve hře bez zbytečných emocí.Do druhého poločasu jsme vystřídali odešel Jindra Divila(na jeho místo do obrany šel Peťa Machala) a na hřiště přišel Štěpán Staněk. Druhý poločas byl obdobou toho prvního,hra byla vyrovnaná se spoustou nepřesností,když jsme už začínali dostávat do nějakého přečíslení nebo šance tak nám nevyšla finální přihrávka.A když v poslední minutě netrefil v těžké pozici střídající Martin Maňas míč skončilo utkání zaslouženou remízou.Ještě jednou musíme vyzdvihnout fair play chování domácího hráče Štěpána Juráska,který se zachoval férově a přiznal se rozhodčímu, že se nejednalo o faul a rozhodčí tak mohl odvolat původně písklou penaltu.Musíme také poděkovat bubeníkovi,který nás neúnavně povzbuzoval,takže díky Rybňo.

Další utkání sehrajeme v nedělu 3.5 na domácím hřišti proti Strání B,začátek utkání je v 16:30