Z Bánova vezeme vydřený bod.

Bánov – Pitín 2:2 (2:1)

Branky: 26. Polák V., 32. Dalajka M. – 39. (p) Krahula L.,74.Domorád P.

ŽK: 21. Mahdalíček P., 71. Polanský L. – 52. Pokorný R. Diváci: 70.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Břetislav Polanský (laik), Pavel Berčík (laik).

Bánov: Skalník D. – Velecký R., Suchánek P., Polanský L., Polák V., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (76. Kopták J.), Horňák P. (80. Ryšávka F.), Guryča R., Dalajka M. (58. Vaňhara J.).

Trenér: Karel Kopeček.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Maňas M., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (34. Kavka P.), Čuč R.

Trenér: Jindřich Divila

Na hodovou neděli jsme zajížděli k těžkému utkání do Bánova s menšíma obavama.V nohách jsme měli vítězné páteční utkání,které nás stálo dost sil.Pro zranění nenastoupil Machala,Bureš a Divila nebyl ve stoprocentní kondici,ale do utkání nastoupil.Při příjezdu nás čekalo překvapení a to v tom jak domácí připravili(nebo spíš nepřipravili)hrací plochu.Neposečené hřiště a téměř neviditelné lajny se jen tak nevidí.Ale pojďme k utkání,domácí začali náporem a kombinační hrou se snažili dostávat za naši obranu,což se jim v úvodu dařilo,ale chybělo jim přesnější zakončení.První gól vstřelili po centru ze strany když se trefil Polák,druhý gól jsme dostali zanedlouho,to jsme nedokázali odkopnout míč ze šestnáctky Dalajka vsítil ze štěstím druhý gól.Poté odstoupil Jindra Divila, do hry šel Petr Kavka(jediný hráč na střídání) a na nezvyklé místo do obrany se přesunul Kuba Kozubík. V 39.minutě zahráli domácí v pokutovém území rukou a následnou penaltu proměnil se štěstím Krahula.Ve druhém poločase se hra trošičku vyrovnala,domácí měli sice míč pořád častěji na svých kopačkách,ale do šancí jak v prvním poločase se už nedostávali.Snažili se hrát po zemi,kombinačně ale to se jim i díky vysoké trávě příliš nedařilo a nakopávané míče sbírala(někdy i se štěstím) naše obrana. V 74. minutě jsme zahrávali přímý volný kop z půle hřiště, ke kterému se postavil Pavel Domorád a poslal ho přímo na bránu,brankář zaváhal a míč mu skončil v síti.Zbytek zápasu jsme už nějak ukopali a vezeme si cenný bod z Bánova.