Branky: 57.Spáčil Z.- 35.Janků L.,75.Janků J.

ŽK: 15.Bureš M,27.Staněk Š. – 16. Janků L.. Diváci: 88.

Rozhodčí: Lukáš Mikulka – Pavel Berčík(laik),Dušan Šopík (laik)

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (75.Holík K), Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Hladík L., Bureš M.,Matoušek M.(46.Gabrhel P.)

St.Hrozenkov: Janíček P.- Machara P(75.Ostravský F.),Králík M.,Janků L.(83.Buček T.),Janků J(89.Sedlačík P.),Husařík M.,Hodulík K.,Černický M.,Breznický R.,Bečar T.,Antál T.

V prvním domácím utkání v jarní části soutěže jsme přivítali vedoucí tým soutěže Starý Hrozenkov.Po celé utkání foukal silný vítr,který podstatně ovlivnil oba poločasy.V tom prvním hrál s podporou větru soupeř.My jsme těžko dostávali na hostující polovinu,hosté byli nebezpeční a po jedné brejkové situaci postupoval sám na brankáře Janků,udělal kličku gólmanovi,ale naštěstí pro nás rozvlnil pouze boční síť.V 35.minutě se skóre již měnilo,to se ocitl sám po zpětné přihrávce pokutovém území Janků a nebyl pro něho problém vsítit první gól utkání.Ke konci poločasu jsme měli sérii 4rohů.Po jednom z nich trefil tyč Paja Schäffer,mič se odrazil do gólmana,potom bohužel pro nás míč odkopli soupeřovi obránci na další roh.Do kabin se šlo tedy za stavu 0:1.Do druhého poločasu nastoupil místo Matouška Gabrhel a i s podporou větru jsme byli aktivnější my.Zanedlouho jsme se dočkali vyrovnání,po rohovém kopu se trefil Zdeňa Spáčil.Poté se hra vyrovnala,bez výraznějších šancí.Až přišla 75.minuta a po jednom brejku hosté strhli vedení na svou stranu.V záverečném tlaku jsme mohli vyrovnat,bohužel Bureš z malého vápna překopl branku a v nastavení vytáhl Lukášovu střelu pozorný gólman na rohový kop.Všechny 3body si teda odvezl soupeř do Hrozenkova.

Přípravka hrála doma s Prakšicemi 6:10(2:5) Štěpán Jál 4,Matěj Berčík a Honza Janůj.