Vedoucí tým zaslouženě zvítězil.

Pitín – H. Němčí 0:4 (0:2)
Branky: 18. Zámečník Ji., 40. Nuzík P., 56. Cmol M., 80. Svadbík J.
ŽK: 24. Krahula L., 48. Čuč R., 55. Kavka P., 80. Bureš M. – 21. Jančařík F., 29. Zámečník Jo., 65. Cmol M., 77. Kadlček V. Diváci: 100.
Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Roman Macalík (laik).
Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Machala P., Lukáš D. (19. Maňas M.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Hrnčář S. (46. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Jindřich Divila.
H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (71. Tureček P.), Halík T., Cmol M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Po zápase na Březové,jsme doma přivítali dalšího aspiranta na postup a to vedoucí tým naší soutěže  Horní Němčí.Důležitý okamžik pro vývoj zápasu nastal již v 10.minutě kdy se srazil David Lukáš s protihráčem.Hostující hráč se z toho otřepal,David to ještě zkusil,ale bohužel to nešlo a musel jít střídat.Oslabení naší sestavy využili hosté bleskurychle,když jsme opět nedokázali odehrát jednoduše míč a poté se ocitl sám před gólmanem Zámečník a skóroval.Druhý gól jsme dostali chvíli před přestávkou,když smolně podklouzl Bureš a na Laďu v brance postupovali dva hráči hostí,čehož využili a Nuzík skoroval do prázdné branky.Do druhého poločasu nenastoupil Svaťa Hrnčář(musel jít do práce),na jeho místo šel Petr Kavka a to byla zároveň naše poslední možnost střídat.Snažili jsme se ještě něco s výsledkem udělat,ale naše snaha končila na dobře organizované hře soupeře.Jedinou pořádnou šanci jsme měli v 50.minutě když pěknou střelu Krahuly vyškrábl gólman na tyč a roh.Chvíli potom napřáhl z dálky Cmol,střela ve vzduchu trochu zaplavala a skončila v naší síti.Další gól jsme dostali po rohovém kopu,na který si naskočil na přední tyči Kadlček a uzavřel tak skóre zápasu na 0:4.Zbytek zápasu se dohrával už jen z povinnosti.Další zápas sehrajeme v nedělu 26.4 na hřišti Boršic u Blatnice,začátek utkání je v 16:00.