Branky: 41. Polanský I., 71. Varga P. – 33. Domorád P., 58. Čuč R.

ŽK: 85. Jál J. – 72. Domorád P. Diváci: 71.

Rozhodčí: Štěpán Martykán – Jiří Gřunděl (laik), Michal Voda (laik).

Záhorovice: Janíček J. – Varga P., Tomáštík J. (66. Duda M.), Šust R., Polanský I., Nášel V., Lyko O. (58. Šabršula V.), Krč P., Kočí Z., Jál J., Pokorný D. (88. Kročil T.).

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Berčík P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Maňas M., Kozubík A., Domorád P. (80. Kavka P.), Divila J., Čuč R., Bureš M., Bor B.

Trenér: Marek Kúdela.

Po domácí porážce od Boršic jsme zajížděli do nedalekých Záhorovic.Domácím se letos nedaří a před utkáním se krčili na posledním místě tabulky.V prvním poločase jsme měli více ze hry,ale branku se nám podařilo vstřelit až ve 33.minutě,kdy se ujala dorážka Pavla Domoráda.Bohužel radost z vedení nám dlouho nevydržela a ve 41.minutě soupeř laciným gólem srovnal skóre.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a my jsme se ujali vedení po dlouhém autu,kdy se se štěstím prosadil Radim Čuč.O několik minut později domácí opět srovnali,to se i přes signalizovaný ofsajd trefil Varga.Po vyrovnání jsme domácí trochu přitlačili,ale žádnou šanci jsme neproměnili.Nejblíže byl ke skórování Zbyňa Trllo,který trefil tyčku domácí svatyně.Zápas tak skončil dělbou bodů.

Přípravka hrála v Havřicích a prohrála vysoko 0:10(0:6) a žáci hráli doma proti Starému Hrozenkovu a zvítězili 10:2(10:0) Michal Machala 3,Matyáš Liška 2,Vojta Kovář 2,Gusta Farý,Jakub Klimeš a Miloš Klimeš