ŽK: 10. Konrád P., 29. Kočica M., 80. Žižka Z. – 48. Lukáš D., 72. Čuč R.

Rozhodčí: Roman Bednář – Petr Hodic (laik), Pavel Berčík (laik).

Orel UB: Maršálek M. – Šmíd J. (46. Jančář Z.), Slovák J., Skřivánek V. (46. Josefík O.), Popelka J. (46. Gášek L.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Jahoda K. (71. Keňo F.), Bujáček P. (39. Žižka Z.).

Trenér: Milan Juřeník.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (46. Staněk Š.), Lukáš D., Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Pokorný R., Krahula L. (69. Maňas M.).

Trenér: David Lukáš.

Ve 3.kole jsme zajížděli k nováčkovi naší soutěže a to do Uh. Brodu,kde jsme se utkali s týmem místních Orlů.Jejich mužstvo je poskládáno ze starších a zkušených hráčů,kteří v minulosti hrávali za Uh.Brodu.Do utkání jsme nastoupili aktivně a již v 2.minutě pelášil na branku domácích Jakub Kozubík,bohužel před šestnáctkou spomalil a dobíhající obránce domácích vypichl míč na rohový kop.Poté jsme byli mírně lepší a naše snaha se přetavila ve vedoucí gól,když nejdřív z trestného kopu z hranice pokutového území trefil Martin Bureš zeď,míč se k němu odrazil zpátky a jeho druhý pokus zeď srazila na rohový kop.Ten šel kopat Tomáš Mlček,první pokus na přední tyč obrana odvrátila na rohový kop,ale ten druhý si našel přesně hlavu Martina Bureše,který rozvlnil síť za domácím gólmanem.Poté se začala hra trochu vyrovnávat,oběma týmům nešla rozehrávka a zbytečně ztráceli míče. Domácím vázla rozehrávka a jejich akce končily většinou před pokutovým územím. Po změně stran domácí trenér udělal tři změny v sestavě a na hře to bylo rázem vidět. Broďané si vytvořili územní převahu, dostávali se do šancí, ale střely byly nepřesné. Když už to vypadalo, že si odvezeme všechny body, devět minut před koncem byl v pokutovém území podražen Konrád a z nařízené penalty se Žižka nemýlil a srovnal na 1:1.Poté jsme se vrhli do útoku a snažili strhnout vítězství na svou stranu,bohužel ani série 3rohů v samém závěru gól nepřinesla.Nejblíže gólu byl svou hlavičkou Pavel Domorád,kterou však domácí brankář vyškrábl na roh.

Nejlepší hráči: Milan Maršálek – Martin Bureš