V remízovém utkání byli šťastnější Boršice.

Boršice u Bl.Boršice u Blatnice:PitínPitín 3:2(1:0)

Branky Pitína-63.Jakub Kozubík,81.Pavel Struhař

Diváků-60

Rozhodčí-Igor Ševčík-Josef Zámečník,Bohuslav Vávra

Boršice-Báchan-Zimčík,Šimek,Nožička,Kusenda(59.Němeček)-Ježek,Huspenina,Hrbáč(82.Slaník),Halík-Gál,Bilík.  Trenér-Antonín Ježek

Pitín-Škovran-Salvet,Bureš,Maňas,Lukáš-Voda,Pavlík(66.Berčík P.),Kovář,Trllo-Struhař,Kozubík J.  Trenér-Pavel Urbánek

Utkání se hrálo za velmi chladného počasí,ale na slušně připravené hrací ploše.Od začátku zápasu se šance přelévaly na obou stranách.Ve 14.minutě zaváhal hostující golman Petr Škovran, neudržel střelu a po dorážce otevřel skore Zimčík 1:0.Domácí se i nadále tlačili před soupeřovu branku,ale bez golového zakončení.Pitínu se poté podařilo domácího brankáře překonat ,když se pěknou hlavičkou prosadil Pavel Struhař,ale branka nebyla uznána kvůli údajném ofsajdu.V závěru poločasu mohl Pitín po rohu udeřit,ale domácí golman Bachán hlavičku Michala Vody zneškodnil..Ve druhém poločase v 63.minutě Pitín srovnal po pěkné kombinaci  Michala Vody a Zbyňka Trlla,kdy se po samostatném úniku prosadil Jakub Kozubík -1:1.Poté se do míče v 65.minutě opřel domácí Šimek a ze třiceti metrů,propálil vše co mu stálo v cestě a poslal Boršice opět do vedení-2:1.V 80.minutě se prosadil ze skrumáže Hrbáč a zvýšil na 3:1.Poté Pitín zatlačil svého soupeř na jeho polovinu a výsledkem bylo snížení v 81.minutě,kdy se prosadil po akci Jakuba Kozubíka do prázné brány Pavel Struhař-3:2.I přes zavěrečnou snahu se Pitínu v utkání kterému by slušela více remíza nepodařilo srovnat a odvezl si z Boršic těsnou porážku 3:2

Nejlpší hráči:Erik Hrbáč-Michal Voda