V prvním jarním kole prohra doma se Záhorovicemi.

záhorovicePitín – Záhorovice 0:1 (0:0)
Branky: 58. Nášel V.
ŽK: 41. Voda M., 67. Divila J. – 56. Denemark J. Diváci: 68.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Pavel Berčík (laik), Martin Polách (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J., Kozubík A., Homola M. (15. Staněk Š.), Domorád P., Divila J. (70. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek
Záhorovice: Struhelka V. – Varga P., Nášel V. (88. Šabršula V.), Michalčík R., Krč P., Kočí Z., Jančář T. (46. Surý M.), Jál J., Hamšík Z. (81. Kubica D.), Dvořák P., Denemark J. (58. Polanský I.).
Trenér: Miroslav Andrlík.
Po dlouhé zimní přestávce se nám rozběhli fotbalové soutěže.V zimní přípravě se nám nedařilo a i vinou slabé účasti na trénincích a v přípravných zápasech jsme všechny utkání prohráli. 1:4 s Rokytnicí,0:5 se Šanovem a 3:5 s Bohuslavicemi a generálku,kterou jsme měli hrát s Lipovou, soupeř na poslední chvíli pro zranění hráčů zrušil.V hráčském kádru došlo k několika změnám.Už v průběhu ledna nám oznámil Honza Vladár,že zahájil přípravu s Luhačovicemi a měl by zájem tam odejít na hostování,což jsme mu umožnili.Týden před začátkem soutěže se ozvali Nezdenice s urgentní žádostí o půjčení Ladi Salveta do branky.Po rychlém zvážení situace jsme se rozhodli ho uvolnit,s tím že na jaro bude chytat Paja Berčík a v případné záloze by měl být Paca Urbánek mladší.Rozhodování to nebylo jednoduché,protože Laďa byl důležitý hráč,ale nakonec jsme se tak rozhodli a vyšli vstříc Laďovi i Nezdenicím ve snaze zachránit Okresní přebor.Naopak na přestup jsme získali Bohumila Bora(Rudimov) a Adama Savaru(Bojkovice)

Ale pojďme k samotnému zápasu.Ještě před začátkem jsme minutou ticha uctili památku dvou našich bývalých hráčů,kteří nás opustili a to pana Zdeňka Spáčila a pana Václava Hubáčka.
Do zápasu vstoupila obě dvě mužstva opatrně a hrálo se převážně na půlce.V první šanci zápasu se ocitl hostující hráč,ale Paja v brance jeho střelu vytáhl na roh.My jsme zahrozili Kubou Kozubíkem,který se dvakrát za poločas dostal za obranu soupeře,ale ani jedenkrát nedokázal překonat hostujícího brankáře.To se povedlo záhorovskému Nášelovi,který ve snaze vypichnout míč překonal vlastního brankáře,míč však k naší nelibosti zastavila tyčka a před dobíhajícími hráči ho zkrotil Struhelka.Do kabin se šlo za bezbrankového stavu.Ve druhém poločase byla hra podobná tomu prvnímu,byl to spíš boj než fotbal.Až přišla 58.minuta ,ve které hosté získali výhodu rohového kopu.K němu se postavil Jirka Jál a přesným centrem našel osamoceného Nášela,který pěknou hlavičkou k tyčce vstřelil první gól zápasu a jak se později ukázalo i poslední.Ve zbytku zápasu jsme se snažili o vyrovnání,ale do žádné šance jsme se nedostali a tak zápas skončil výhrou hostů.Utkání by spíš slušela remíza,ale bohužel jedna naše chyba při standartní situaci rozhodla,že všechny body putují do Záhorovic.Stínem utkání bylo zranění Matěje Homoly a tak nad jeho dalším účinkováním visí otazník.
V další zápase zajíždíme v nedělu 17.4 do Přečkovic,které v prvním jarním kole poměrně překvapivě zvítězili na hřišti Žítkové.Zápas se hraje již od 14:30.
Jarní část sezóny zahájí také naše přípravka,která se utká na domácím hřišti v nedělu 17.4 od 14:00 se silným soupeřem z Březové.

Výsledky  14.kolo OS Uherské Hradiště skupina B v 15:30-logo_ofs.gif

Orel Uherský Brod-Horní Němčí 0:2(0:1)

Žítková-Přečkovice 0:1(0:1)

Pitín-Záhorovice 0:1(0:0)