V posledním utkání sezony jsme si poradili se Starým Hrozenkovem

Pitín – St. Hrozenkov 3:2 (1:1)

Branky: 3. Machala P., 57. Domorád P., 60. Krahula L. – 26., 84. Lebánek L.

Diváci: 30.

Rozhodčí: Petr Bednář – Milan Fury, Pavel Berčík.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Machala P. (60. Staněk Š.), Krahula L. (81. Maňas M.), Kozubík J. (91. Kavka P.), Kozubík A., Domorád P., Divila J.mld., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila star.

St. Hrozenkov: Drga A. – Tuharský J., Straka M., Ostravský R., Mlčůch M., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (67. Kročil J.), Breznický R.

Trenér: Václav Juriga.

fotbal2Ani krásné počasí nepřilákalo na sobotní utkání diváky do ochozů. Ti, co přišli, viděli spíše podprůměrnou hru. První velkou šanci domácích již ve 3. minutě proměnil Petr Machala. Hosté se však nevzdali a ve 26. minutě po hezké akci z pravého křídla následoval centr do pokutového území, kde Lebánek hlavou umístil míč do protipohybu gólmanan 1:1. Ve druhé půli působili fotbalověji spíše hosté, ale položili je dvě standardní situace. Nejdříve z pravé strany Pavel Domorád z přímého kopu upravil na 2:1 a vzápětí z druhé strany Libor Krahula na 3:1. Hosté ovšem bojovali až do posledních minut a odměnou jim bylo alespoň zkorigování výsledku na 3:2, kdy si Lebánek narazil míč před pokutovým územím a domácímu brankáři nedal šanci.

Nejlepší hráči: Petr Machala – Lukáš Lebánek