V Komňi trefil 3 body Zbyněk Trllo

komna5

Komňa – Pitín 0:1 (0:1)

Branka: 21. Trllo Z.

Rozhodčí: Ivo Vaverka(laik) – Jiří Šašinka (laik), Marek Kúdela (laik).

Komňa: Urbánek J.st. – Vaverka I. (72. Kříž R.), Varaďa M., Urbánek P., Špíšek M., Sochor L., Ridoško M., Lisoněk L., Kala M., Gago J., Dolina M.

Trenér: neuveden.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J. (89. Holík K.), Trllo Z., Staněk Š. (60. Homola M.), Schäffer P., Kozubík J., Kozubík A. (75. Čuč R.), Domorád P., Divila J., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek

V dalším kole jsme zajížděli do Komně, se kterou jsme na jaro na domácím hřišti prohráli 0:1.V týdnu před utkáním se rozhodlo,že dlouho avízovaný a očekávaný příchod Zdeňka Spáčila se na podzim prozatím neuskuteční.Místo něho přišli na hostování z Bojkovic Drahoš Prachař a Matěj Homola.Ještě před začátkem utkání jsme museli řešit nečekanou věc a to nedostavení se hlavní rozhodčí slečny Součkové k utkání.Tak zápas musel řídit laik z lidu a vzhledem k tomu,že jsme následně prohráli los,tak utkání odpískal zástupce domácích.Utkání bylo od začátku vyrovnané s minimem šancí na obou stranách.Ve 21.minutě unikl po křídle  Honza Vladár a jeho přihrávku před bránu dokázal zužitkovat Zbyňa Trllo a vstřelil první a jak se nakonec ukázalo,tak i poslední gól zápasu.Ve druhém poločase,byla hra opět vyrovnaná až do 70.minuty kdy fauloval zbytečně ve vlastní šestnáctce Petr(Budha)Urbánek jednoho z našich hráčů a kopala se penalta.K té se postavil Michal Voda,ale kopnul ji špatně a domácí brankář míč chytil.Tento okamžik domácí nakopl a začali se ve větší míře tlačit dopředu.Naštěstí žádný gól ze svých závarů nevytěžili a tak jsme dovezli z Komně 3 body.Na závěr musíme uznat férový výkon domácího rozhodčího,který celý zápas(až na pár nepřesností v závěru)zvládl výborně.