V domácí premiéře gól diváci neviděli

Pitín – Záhorovice 0:0

ŽK: 11. Michalčík R. (Záhorovice).

Rozhodčí: Pavel Řihák – Pavel Berčík (laik), Jan Kubáň (laik).

Pitín: Salvet L. – Machala P. (46. Urbánek P.), Lukáš D., Krahula L. (69. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M., Hrnčář S. (77. Staněk Š.), Navrátil M. (87. Kavka P.).

Trenér: Jindřich Divila

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J. (80. Pohan R.), Šabršula V. (62. Polanský I.), Surý M., Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Jál J. (73. Ondrušek D.), Gřunděl J., Denemark J., Bahrytsevitch S.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Domácí premiéru v novém soutěžním ročníku jsme odehráli proti blízkému soupeři ze Záhorovic,který v úvodním kole remizoval doma s Komňou 0:0.V prvním poločase měli více ze hry hosté,ale do nějakých větších šancí se nedostávali.Za zmínku stojí jen pěkný centr Michalčíka a hlavička osamoceného útočníka,který z malého vápna přestřelil bránu.My jsme se dostávali do nějakých šancí rychlým přechodem do útoku.V největší se ocitl Kuba Kozubík,ale sám před gólmanem neuspěl a ani jeho následná dorážka a další dorážka Libora Krahuly nebyly úspěšné.Ve druhém poločase se karta obrátila a my jsme se začali víc tlačit do útoku,před branku soupeře šlo spoustu centrů,které však bezchybně sbíral a boxoval hostující brankář.Záhorovice spoléhali na rychlé protiútoky,kdy po jedném z nich vznikla největší šance v zápase,když zakončoval Bahrytsevitch a míč už už směřující do branky vykopl na tyč Domorád,od ní se vrátil před bránu ale další dorážku jsme již nedovolili.Zápas tak skončil spravedlivou remízou.Další utkání odehrajeme již v sobotu 23.8 v Uherském Brodě na Orelském Stadionu s místním Orlem.

Nejlepší hráči:Milan Navrátil – Vít Struhelka