V Boršicích jsme na body nedosáhli

 

Boršice u Bl. – Pitín 3:1 (1:0)

Branky: 25. Nožička J., 61. Gál J., 88. Šimek R. – 53. Kozubík J.

ŽK: 76. Kusenda P. – 35. Domorád P., 80. Trllo Z.

Diváci: 90.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Bohuslav Vávra (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Slaník J. – Zimčík R. (88. Ondra P.), Šimek R., Nožička P. (61. Kusenda P.), Nožička J., Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E. (71. Tureček M.), Halík M., Gál J., Bilík V. ml. (89. Doležal R.).

Trenér: Vladimír Bilík st.

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (52. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (88. Staněk Š.), Domorád P., Bureš M., Divila J. (61. Janota R.).

Trenér: David Lukáš.

Do utkání jsme nastoupili s několika změnami.Po odpykaném trestu se do brány postavil Salvet,do zálohy se posunul Domorád,jeho místo zaujal Kozubík A.,a na kraji obrany se skoro po roce objevil Divila.Domácí do utkání vstoupili lépe,měli více ze hry a vytvořili si nějaké náznaky šancí se kterýmy si naše obrana v čele s gólmanem poradila.Naši první šanci měl Bureš,který měl po faulu na Hrnčáře výhodu trestného kopu s hranice šestnáctky,bohužel jeho střela šla těsně vedle. Ve 25. minutě se domácí dočkali, kdy si na centr naběhl Nožička,Adam mu nedokázal míč odkopnout a přízemní střelou otevřel skore – 1:0. Od té chvíle byla hra vyrovnaná, hosté mohli v 36. minutě vyrovnat, ale Krahula svoji šanci nevyužil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s výsledkem něco udělat a dočkali se hned v úvodu vyrovnání. V 53. minutě udělal brankář hrubou chybu, míč mu utekl mezi nohama a Kozubík doklepl do prázdné brány – 1:1. Pak jsme měli ještě jednu šanci v 59. minutě, kdy utekl Kuba Kozubík vystřelil,brankář jeho střelu vyškrábl před dobíhajícího  Maňase,který bohužel netrefil z malého vápna před prázdnou bránou míč.Hned potom se ukázalo známé nedáš-dostaneš.Po souboji se zranil Divila,byl z toho roh,vystřídali jsme a než jsme se stihli nějak zformovat, tak nám domácí dali  v 61. minutě hlavičkou Gála gól na 2:1.Poté jsme hru otevřeli a snažili se o vyrovnání,bohužel neúspěšně. V 88. minutě zpečetil přízemní střelou domácí výhru Šimek – 3:1.Nás může mrzet neproměněná šance za stavu 1:1.Domácí byli fotbalovější a tak 3 body zůstaly zaslouženě v Boršicích.

Nejlepší hráči: Erik Hrbáč – Jakub Kozubík