Úvodní zápas nové sezóny jsme zvládli.

Pitín – Přečkovice 5:1 (3:0)

Branky: 18. Kozubík J., 21. Staněk Š., 34. Trllo Z., 52. Maňas M., 88. Bor B.

ŽK: 60. Čuč R. – 47. Vlček F., 50. Tureček Z., 85. Červenka J. Diváci: 100.

Rozhodčí: Pavel Králíček – Michal Voda (laik), Karel Šenkeřík (laik).

Pitín: Berčík P(46.Kuchař) – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (79. Savara A.), Schäffer P. (46. Maňas M.), Lukáš D., Kozubík J., Domorád P. (64. Bor B.), Divila J. (88. Holík K.), Čuč R., Spáčil Z.

Trenér: David Lukáš.

Přečkovice: Hart Š. – Valíček B., Tureček Z., Slánský M., Nevěřil J., Michalec M. (46. Vlček F.), Kaniok R., Jančář M. (65. Šenkeřík H.), Hamouz L., Bezruč M., Červenka J.

Trenér: neuvedeno.

Po krátké letní přestávce,ve které jsme se zúčastnili pouze turnaje v Šanově(3.místo,s Horní Súčů prohra 0:3 a s Rokytnicí 1:1 a výhra na penalty) a dvakrát jsme se utkali s družebním oddílem se Šajdíkových Humenců(oba zápasy jsme prohráli doma 4:7 a venku 1:4) začíná další ročník fotbalových soutěží.Ještě před začátkem jsme stihli svícu,svatbu a i popravky našeho již bývalého hráče Libora Krahuly,kterému bylo hostování v Bojkovicích změněno na přestup.Se zrušením možnosti hostování jsme museli vyřídit všechny hráče na přestup.Jednalo se o tyto hráče:Radim Čuč(Lipová),Jindřich Divila(Divnice),Pavel Schäffer,Tomáš Mlček(oba Bojkovice).Nově náš tým posílili Zdeněk Spáčil a Marek Kuchař(oba Bojkovice).Kromě již zmiňovaného Libora odešli na přestup:Luděk Jurásek a Laďa Salvet(oba Nezdenice),Jan Vladár(Luhačovice) a Martin Fojtů(Vlachovice).Z důvodu zranění se z fotbalem museli na neurčitou dobu rozloučit Michal Voda a Matěj Homola.

První kolo a zápas ve Strání jsme si museli odložit,protože jsme odehráli družební utkání na Slovensku.Zápas v Humencoch jsme si naplánovali na základě návrhu Termínové listiny,která počítala se začátkem naší soutěže až 21.8,bohužel jsme ze strany OFS nedostali žádnou odpověď na dotaz důvodu tak pozdního začátku a tak se naplánoval zájezd na termín,který nejvíc vyhovoval oběma mužstvům.

Tak jsme tedy začali o týden později.Přečkovice hráli v 1.kole doma proti nováčkovi s Hradčovic a utrpěli porážku 1:6.Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu,bohužel jsme se nedokázali dostat do žádných větších šancí a tak první velkou šanci si vypracovali hosté,když se zjevil na našem malém vápně osamocený hráč,naštěstí pro nás nedokázal přesně zakončit.V 18 .minutě jsme se radovali z prvního vstřeleného gólu v nové sezóně.Jakub Kozubík po rohovém kopu a následných odrazech na úrovni malého vápna uklidil míč do sítě. Za chvíli po pěkné Kubově přihrávce vstřelil náš druhý gól Štěpán Staněk.Na 3:0 upravil po průniku Zdeňka Spáčila Zbyňa Trllo a tak skončil i první poločas.Do druhého poločasu nemohl nastoupit kvůli zranění Paja Berčík,místo něho šel Marek Kuchař a do brány se postavil Pavel Urbánek.Další střídání bylo taky vynucené a místo Paji Schäffra šel na plac Martin Maňas,který hned v 52.minutě dorazil míč do prázdné brány a zvyšoval na 4:0.Poté hra trochu upadla,ale i nadále jsme měli více ze hry a v 88.minutě po střele Spáčila do břevna dorazil míč za brankovou čáru Bohumil Bor.Tečku za utkáním udělal v 90.minutě střídající Šenkeřík,který pěknou střelou z dálky zkorigoval na konečných 5:1.Více foto na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Preckovice_14._8._2016/

V dalším kole zajíždíme do Nezdenic,kde nás čeká pikantní souboj s domácím týmem,za které hrají bývalé dlouholeté opory našeho mužstva(Jurásek,Salvet,Struhař).Domácí jsou zatím suverénní(St.Hrozenkov 6:1,Hradčovice 5:1) tak uvidíme jak se povede nám,začátek utkání je v nedělu 21.8 v 16:30.