Traplice:Pitín článek z Dobrého dne s Kurýrem

Branky: 58., 72. Krahula L., 28. Voda M., 85. Voda J.

ŽK: 30. Štefka P., 42. Gelien R, 62. Polách O., 65. Kolařík L., 80. Trávníček V. – 65. Voda

Diváci: 60.

Rozhodčí: Lukáš Mikulka – Roman Obdržálek , Pavel Berčík.

Traplice: Vávra J. – Trávníček V., Štefka P., Slavík J., Polách O., Pekárek R., Matoušek M., Kolařík L., Kamarád J. (60. Gelien J.), Huťka L., Gelien R. Trenér: Ladislav Blecha.

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Pavlík J., Martinec R. (74. Voda J.), Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kovář V. Trenér: David Lukáš.

Ve 28. minutě centroval Krahula, na míč si naskočil Michal Voda a hlavou otevřel skóre utkání – 0:1. Ve 37. minutě byl po druhé ŽK vyloučen domácí Štefka za protesty. Po změně stran v 54. minutě z dvaceti metrů krásně vystřelil domácí Slavík, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců na roh. O dvě minuty později byl na tohoto hráče za faul nařízen pokutový kop, ke kterému se postavil Kamarád. Míč ke smůle domácích skončil vedle pravé tyče. Opět se potvrdilo nedáš – dostaneš. V 58. minutě po chybě obrany, která zaspala, upravil na 0:2 Krahula. V 72. minutě zahrával Salvet přímý kop, gólman míč neudržel, dostal se k němu Krahula a zvýšil na 0:3. V 85. minutě Struhař a Jakub Voda rozebrali traplickou obranu tak, že z velkého vápna druhý jmenovaný střelou k tyči stanovil na konečných 0:4.