Souboj o třetí místo dopadl nerozhodně.

Boršice u Bl. – Pitín 3:3 (1:0)

Branky: 40. Horák Z., 62. Nožička J., 77. Šimek R. – 64. Lukáš D., 70. Kozubík J., 89. Bureš M.

ŽK: 76. Horák Z., 90. Kusenda P. – 28. Čuč R., 57. Trllo Z. Diváci: 100.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Josef Slaník (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Stodolák M. – Zimčík R., Šimek R., Ondra P., Nožička J., Miroš J., Kusenda P., Jurásek Š., Chudík L., Horák Z., Gál J.

Trenér: Vladimír Bilík.

Pitín: Salvet L. – Vladár J. (47. Lukáš D.), Trllo Z., Schäffer P., Prachař D., Kozubík J. (86. Kavka P.), Homola M,, Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Boršic,kde nás čekal zápas o třetí místo.Domácí měli na třetím místě dvoubodový náskok před námi a v případě výhry jsme mohli poskočit na třetí místo.První poločas byl opatrný z obou stran,na hřišti bylo poměrně dost nepřesností a tak dlouho byl bezbrankový stav.Za zmínku stojí pouze nečekaná střela Kuby Kozubíka,který domácího gólmana už v 2.minutě bohužel na švestkách nenachytal. V 30.minutě unikl jeden z domácích hráčů,vyhnul se i faulujícímu Burešovi,naštěstí pro nás svou šanci neproměnil.Ve 40.minutě zahrávali Boršice rohový kop,rychle ho rozehráli a Horák vsítil první gól zápasu.Do druhého poločasu nastoupil místo Honzy Vladára David Lukáš.Hra byla vyrovnaná až do 62.minuty kdy domácí Nožička dostal míč za obranu a uklidil míč do naší branky.My jsme trápili,ale bojovali a hned za dvě minuty se dostal k odraženému míči David Lukáš a levačkou poslal míč do šibenice.Tento moment nás nakopl a hnali jsme se za vyrovnáním.To se nám taky zanedlouho podařilo,po standartce se míč odrazil ke Kubovi Kozubíkovi,který ho ze šestnáctky poslal do soupeřovy branky a začínalo se od nuly.Remízový stav bohužel dlouho nevydržel a domácí po pěkné kombinační akci se ujali opět vedení.Vrhli jsme ve snaze vyrovnat všechny síly do útoku a před domácí branku létal jeden centr za druhým.V 86.minutě se nám po jednom centru podařil vsítit Radimem Čučem gól,který bohužel hlavní rozhodčí neuznal,kvůli údajnému ofsajdu.Musíme říct,že rozhodčí byl asi jediný člověk na hřišti,který ten ofsajd viděl.V samotném závěru posoudil sudí střet Pavla Domoráda s domácím hráčem v šestnáctce jako nedovolený.Následnou penaltu proměnil Martin Bureš a zařídil tak,že i ve čtvrtém venkovním zápase jsme neprohráli.

Přípravka hrála kvůli hodům v Brodě svůj zápas s Orlem Uh.Brod již v pátek a vyhrála na domácím hřišti 9:5(5:0)Michal Vrba 3,Adam Sekér 2,Vojta Kovář 2,Matěj Berčík,Radek Krahula

V dalším kole hrajeme na domácím hřišti proti Ostr.Lhotě,začátek je v nedělu 11.10 ve 14:30.Přípravka se pokusí získat body v Šumicích,hraje 11.10 ve 13:00.