Branky: 40. Čuč R., 60. Domorád P. – 18. Šácha P., 78. Omelka J.
Rozhodčí: Roman Bednář – Milan Fury, Pavel Berčík (laik).
Pitín: Berčík P. – Pokorný R., Mlček T., Maňas M. (71. Staněk Š.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Divila J. (12. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Jindřich Divila
Popovice: Mikel J. – Tetera T., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R. (63. Kadlčík J.), Michelfeit V., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Po nevydařené utkání s Komňou jsme přivítali tým z Popovic,který před 14dny poměrně jednoznačně zvítězil v Komni 3:0.V nedělu ráno musel odjet pracovně Laďa Salvet a tak obnovenou premiéru si v brance odbyl Paja Berčík.Ze začátku utkání byli aktivnější hosté a svoji aktivitu přetavili ve vedoucí branku v 18.minutě,když se z pěkně rozehraného kopu po naší ruce, z 18 metrů trefil k tyčce Šácha.Popovice byli nadále aktivnější,my jsme jim nestíhali a jen díky dobrým zákrokům Paji a někdy taky trochu štěstí zůstával stav stále 0:1.Ve 40.minutě jsme předvedli rychlou akci a po ose Krahula-Kozubík se míč dostal k Radimu Čučovi,který vyrovnal skóre.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji tentokrát my a za nedlouho,jsme byli odměněni gólem.To se trefil z trestného kopu Paja Domorád a strhl tak vedení na naši stranu.Zaskočené hosty jsme mohli dorazit třetím gólem,ale Kuba Kozubík svůj samostatný únik bohužel nezužitkoval,a ani další šanci jsme neproměnili.Hosté se z toho pomalu oklepali a začali se tlačit před naši bránu a snažit se vyrovnat.To se jim taky podařilo v 78.minutě kdy se trefil Omelka.Ve zbytku utkání měl více ze hry soupeř,ale Paja v brance nás podržel a tak zápas skončil spravedlivou remízou.