S Ostrožskou Lhotou bez bodů.

Pitín – Os. Lhota 0:2 (0:0)

Branky: 64. Kusák M., 68. Štergenich D.

ŽK:30.Čuč R.,58. a70 .Trllo Z.- 59. Pešík D., 72. Lučný O., 89. Štergenich P.

ČK:70.Trllo Z.

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych – Pavel Berčík (laik), Petr Hanáček (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Staněk Š. (54. Vladár J.), Schäffer P., Prachař D., Mlček T., Lukáš D. (85. Kavka P.), Kozubík A., Homola M., Domorád P., Čuč R.

Trenér: Pavel Urbánek

Os. Lhota: Šicha Z. – Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Lučný O. (80. Žajdlík M.), Kusák M., Krátký E. (50. Kuban V.), Horák K., Hanák R.

Trenér: Patrik Štergenich.

V posledním domácím zápase jsme v opravdu podzimním počasí přivítali nový tým v naší soutěži a to Ostrožskou Lhotu.Před zápasem jsme byli na čtvrtém místě a soupeř na pátém,tak se dal očekávat vyrovnaný zápas.Do utkání jsme nastoupili oslabeni o Martina Bureše,Kubu Kozubíka,Jindru Divilu a pouze na lavku usedl Honza Vladár.Když připočteme dlouhodobou absenci Michala Vody,tak nám chybělo 5 hráčů ze základu.Začátek samotného zápasu byl vyrovnaný,postupně však získávali více ze hry hosté a jen díky dobrým reakcím a postřehu Ladi v brance byl stav v poločase bezbrankový.Ve druhém poločase se hra nezměnila,soupeř nám svým rychlým pohybem a přístupem k hráčům dělal problémy v rozehrávce,se kterými jsme se nedokázali vypořádat.Zaslouženého vedení se hosté ujali v 64.minutě kdy se trefil po kombinaci Kusák a čtyři minuty později to bylo již o 2 branky,to se prosadil hlavou Štergenich.A aby bylo ještě hůř dostal v 70.minutě po druhé žluté červenou Trllo a podzimní část sezóny pro něho skončila.Teprve potom jsme konečně vzadu zjednodušili hru,otevřeli jsme obranu ve snaze utkání zdramatizovat.Hra se přelévala z jedné strany na druhou.My jsme se konečně taky dostali do nějakých šancí,ale neproměnili jsme ani jednu.Nejblíže byl Paja Domorád,který trefil břevno.A když v samotném závěru nedokázal v úniku 2 na 1 přesně přihrát Honza Vladár, odvážejí si zasloužené 3 body hosté do Lhoty.

Přípravka hrála svůj zápas v Šumicích a v nových dresech vyhrála 6:3(2:0) Vojta Kovář 3,Michal Vrba,Adam Sekér,Adam Rapant.

V posledním utkání zajíždíme po několika letech k derby na Žítkovou,zápas se hraje 18.10 v 14:00.

Přípravka svůj zápas s Havřicemi odehraje na domácím hřišti již v sobotu 17.10 ve 14:00.