S Březovou jsme doma neuspěli.

břez

Pitín – Březová 0:2 (0:0)

Branky: 71. Pomajbík D., 77. Vojtek J.
ŽK: 22. Schäffer P., 32. Divila J. (Pitín). Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J. (72. Staněk Š.), Trllo Z., Schäffer P., Homola M., Domorád P., Divila J. (52. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M., Prachař D. (79. Kavka P.).
Trenér: Pavel Urbánek

Březová: Bruštík D. – Vojtek J., Pomajbík D., Plášek V., Majer J., Křeháček M., Janků M. (90. Matějíček P.), Hanák T. (80. Smítal J.), Čaňo T. (86. Miškář V.), Čaňo P. (91. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
V dalším domácím jsme přivítali aspiranta na postup a to tým z Březové.Z rodinných důvodů se zápasu nemohl zúčastnit Kuba Kozubík,jeho místo v útoku zaujal Michal Voda a premiéru v dresu Pitína si odbyl Drahoš Prachař,který nastoupil do zálohy.Hosté po dvou ztrátách v minulých kolech,chtěli zvítězit a od začátku byli aktivnější.My jsme se snažili hrozit ze standartek,které se nám ale příliš nedařili.Hosté vstřelili i gól,který ale kvůli ofsajdu nemohl být uznán.Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný,hosté byli fotbalovější a měli více ze hry,ale do nějakých vyložených šancí se nedostávali.Rozhodnutí padlo v 71.minutě kdy úvodní branku vstřelil Pomajbík.Potom jsme více otevřeli hru a chtěli vyrovnat,jenže jsme ztratili na půlce míč a hosté rychlý brejk dokázali Vojtkem proměnit.Do konce zápasu se už nic významného nestalo a tak tři body putují asi zaslouženě na Březovou.Zároveň to byl první zápas ve kterém se nám nepodařilo překonat obranu soupeře.
Naše přípravka hrála v Rudicích a vybojovala premiérové vítězství v soutěži,vyhrála 2:0 branky dávali Tomáš Malár a Vojta Kovář. Fotky ze zápasu