Remízu s Březovou zachránil v nastavení Kavka

Pitín- Březová 3:3(2:2)

Branky: 2. Domorád P., 35. Lukáš D., 91. Kavka P. – 12., 40. Majer J., 55. Bartoš A.

ŽK: 57. Kozubík A., 71. Kavka P. – 28. Ševčík T., 86. Smítal Jo.

Diváci: 90.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š. (86. Janota R.), Pokorný R., Maňas M., Machala P. (70. Kavka P.), Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Čuč R., Hrnčář S., Kozubík A.

Trenér: David Lukáš.

Březová: Bruštík D. – Uher J., Trecha J., Ševčík T. (88. Čaňa T.), Smítal Jo., Smítal J. (81. Čaňo L.), Plášek V., Majer J., Čaňo P., Bartoš A., Křeháček M.

Trenér: Ladislav Kalina.

Další domácí zápas začal smolně,již při rozcvičování se zranil Libor Krahula a spolu s absentujícími Tomášem Mlčkem a Martinem Burešem,byla naše sestava citelně oslabena.Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 2. minutě jsme už ze třetího kopaného rohu šli do vedení kdy brankáře hostů prostřelil Pavel Domorád.domácí.O 10 minut později hosté po chybě naší obrany stav srovnali když Salveta v brance prostřelil Majer. Ve 35. minutě pro změnu chybovali hosté,lehce přišli o míč,potom přiťukl míč Kuba Kozubík Davidu Lukášovi a ten z hranice šestnáctky trefil přesně k tyčce.Hosté se však nevzdávali a zatlačili nás před vlastní branku.Po sérii šancí,které zlikvidoval Laďa Salvet v brance,se však podařilo hostům skórovat, když se po rohu trefil hlavou neobsazený Majer.Do druhého poločasu vstoupil aktivněji soupeř,který se ujal vedení v 55.minutě když vyběhnuvšího Salveta přeloboval Bartoš.Poté se hra vyrovnala,hosté nikam nepospíchali a my jsme se nemohli vůbec dostat do tempa a do nějakých šancí.V 75. minutě fauloval v naší šestnáctce Pavel Domorád unikajícího hráče hostů a kopala se penalta. K míči se postavil Plášek,ale naštěstí branku přestřelil.To nás trochu nakoplo a začali jsme víc bojovat,naopak hosty to trochu srazilo.Když už to vypadalo že góla nevstřelíme,tak po už několikátém nakopnutém míči před branku, balón prodloužil Petr Kavka a ten skončil k naší radosti v sítí Březové.

Nejlepší hráči: Jakub Kozubík – Adam Bartoš