První zápas v nové sezóně nám vyšel na výbornou

St. Hrozenkov – Pitín 1:4 (0:2)

Branky: 75. Lebánek L. – 14., 61., 75. Kozubík J., 16.Krahula L.

ŽK: 54. Juriga V. (St. Hrozenkov).

Rozhodčí: Martin Polách – Lukáš Juračka (laik), Pavel Berčík (laik).

St. Hrozenkov: Zábranský M. – Škriečka J., Ostravský R. (61. Gabrhel J.), Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V. (62. Husařík R.), Janíček P, Husařík M., Breznický R. (77. Antál T.), Semela P. (81. Blaho T.). Trenér: Václav Juriga.

Pitín: Salvet L. – Urbánek P. (81. Voda J.), Mlček T., Lukáš D., Krahula L. (34. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M., Machala P. (64. Kavka P.).

Trenér: Jindřich Divila

Do podzimní části sezóny jsme vstoupili oslabeni o některé hráče,když svůj úmysl odejít na hostování do Komně oznámil Zbyňa Trllo a po několika letech hostování už nechtěl pokračovat v našem týmu Pavel Struhař a zamířil společně s Michalem Vodou do Nezdenic.Výměnou za Zbyňu přišel na hostování z Komně Petr Urbánek.Bohužel se před začátkem soutěže smolně zranil Jindra Divila(zlomený kotník) a skrz dovolené a pracovní povinnosti jsme museli odřeknout z důvodu malého počtu hráčů plánovanou generálku v Nedakonicích.Aby jsme nějak doplnili tým,oslovili jsme hráče starých pánů,jestli by nám nešli někdy vypomoct.Podařilo se nám přesvědčit Peťu Machalu,který i když měl v nohách sobotní zápas starých pánů proti Slavičínu(2:6,obě branky dal Vlasťa Ogrodník),odehrál celou hodinu na postu krajního záložníka.Samotné utkání se hrálo za velkého tepla.Začátek utkání nám vyšel nad očekávání,když ve 14.minutě vybojoval míč Adam Kozubík,přihrál ho Liboru Krahulovi,který nádhernou přihrávkou poslal do šance Kubu Kozubíka a ten dokázal prostřelit domácího gólmana.O 2.minuty později bylo ještě veseleji,když Kuba využil zaváhání domácí obrany a nezištně přihrál před bránu na Libora a pro něho již nebyl problém poslat míč do odkryté brány.Ve 25.minutě byl faulovaný v pokutovém území Libor,k penaltě se postavil Martin Bureš bohužel rozezvučel pouze břevno.Ve druhém poločase se domácí snažili s výsledkem něco udělat,ale pozorný Laďa Salvet v brance(někdy i se štěstím)vše pochytal.Domácí otevřeli obranu a toho využíval Kuba Kozubík ke svým brejkům,ze kterých dokázal dát další dvě branky a zkompletoval svůj hattrick. Domácí snížili z trestného kopu,střelou při níž našeho gólmana obtěžoval útočící hráč,tudíž se dal pískat ofsajd.Bohužel rozhodčí gól uznal a tak zápas skončil naším vítězstvím 4:1.

Nejlepší hráči: Lukáš Lebánek – Jakub Kozubík