První domácí vítězství na jaro.

Pitín – Orel Uherský Brod 4:1 (0:0)

Branky: 47. Čuč R., 59. Chaloupka O., 66. Krahula L., 69. Kozubík J. – 87. Křivánek V. ŽK: 50. Kozubík J., 55. Krahula L., 65. Mlček T. – 12. Odstrčil L., 67. Gureň M. Diváci: 70.

Rozhodčí: Jan Mačát – Adam Mikulášek, Pavel Berčík (laik).

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (60. Staněk Š.), Krahula L. (79. Pokorný R.), Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M. (86. Jančář S.).

Trenér: Jindřich Divila

Orel UB: Maršálek M. – Slovák J., Odstrčil L. (70. Polášek M.), Meindlschmid P., Machala R., Křivánek V., Konrád P., Kočica M., Gureň M., Gášek L., Bujáček P. (53. Jančář Z.).

Trenér: Milan Juřeník.

Na hodový pátek jsme přivítali tým z Uherského Brodu,který hraje pod hlavičkou Orla.Do utkání jsme vstoupil aktivně a tlačili jsme se před bránu hostů,bohužel naše aktivita vydržela jen čtvrthodinu,poté se hra vyrovnala a začali mít herně trochu navrch hosté.Naše šance v prvním poločase obstaral Kuba Kozubík,který se dvakrát ocitl sám před gólmanem,bohužel neuspěl(jednou tyčka ,podruhé vedle).Hosté se dostávali taky do šancí,hlavně po rohových kopech,které se jim (narozdíl od nás) dařili kopat.Do druhého poločasu jsme vstoupili na výbornou a hned v 47.minutě se trefil po pěkném centru Kuby Kozubíka hlavou Radim Čuč.Vstřelený gól nás povzbudil a za nedlouho jsme přidali druhý gól,když se trefil Ondra Chaloupka.Třetí gól přidal střelou z trestného kopu Libor Krahula.Velmi dobrých a plodných 20.minut uzavřel čtvrtým gólem Kuba Kozubík.Po zranění a vystřídání Martina Bureše,nastal v naší obraně chaos,který hosté využili ke vstřelení branky.Ta padla když se ocitl sám před gólmanem Skřivánek a přerušil tak neprůstřelnost Salveta v brance.V samotném závěru měli ještě hosté možnost zkorigovat výsledek z penalty,ale Laďa v brance byl proti.Po našem zápase nastoupili ke svému prvnímu zápasu v letošním roce i staří páni,jejich soupeřem byly Žarošice,které porazili v pěkném utkání 4:2.