Pro Pitín dnes startuje nový ročník Okresní soutěže,od 16:30 hostí na svém hřišti Horní Němčí

1.kolo-Okresní soutěže( skupina B)

11.8.2013 v 16:30-TJ Pitín:Horní Němčí

Rozhodčí utkání-Jiří Dolinský-Bojkovice

6Dnes startuje pro Pitín nový ročník Okresní soutěže,která je nově rozdělena na dvě skupiny(Skupina A-Uherskohradišťská,Skupina B-Uherskobrodská).Pitín bude hrát ve skupině B,každá skupina má 12 účastníků.Cílem rozdělení Okresní soutěže na dvě skupiny bylo hlavně snížení nákladů na cestování,což se víceméně podařilo.

Fanoušek Pitína se může těšit na zajímavé souboje s týmy-Komňa,Záhorovice,Suchá Loz,St.Hrozenkov,Bystřice,Boršice,Horní Němčí,Dolní Němčí B,Strání B,Březová,Popovice.Ambicemi na postup se netají v Březové,dalším favoritem soutěže by měly být celek Boršic u Blatnice.Cílem Pitína bude nejspíše v nové sezoně hrát klidný střed tabulky a vyhnout se bojům o záchranu.

Do Pitína se vrátil z hostování v Nevšové Ladislav Salvet ,další příchody jsou v jednání.

Naopak tým opustili Pavel Struhař(konec hostování Slavičín),Lukáš Krajíček(konec hostování Šanov),Vlastimil  Kovář a Jaroslav Pavlík(oba konec hostování Bojkovice),Jindřich Divila(konec hostování Divnice).

Do 18.10.2013 budou hrát své domácí zápasy na hřišti v Pitíně kvůli rekonstrukci svého hřiště Bojkovice(Účastník 1.A třídy).