Premiérový gól ve Strání k bodům nevedl.

 

Strání B – Pitín 3:1 (2:0)

Branky: 45., 85. Žajgla T., 34. Pavluš M. – 90. Krahula L.

ŽK: 71. Popelka J. – 44. Krahula L.

Diváci: 73.

Rozhodčí: Roman Bednář – Josef Tóth (laik), Pavel Berčík (laik).

Strání B: Děcký R. – Žajgla T., Zámečník L. (61. Tinka P.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J., Pavluš M., Nuzík P. (52. Grebík M.), Janiga V. (73. Pavlína J.), Houšť V.

Trenér: Pavel Tinka.

Pitín: Salvet L. – Voda J., Urbánek P., Pokorný R., Mlček T., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

K zápasu do Strání,kde se nám tradičně nedaří(nezískali jsme tu ani bod a nevstřelili gól) jsme díky různým okolnostem odjížděli pouze v jedenácti hráčích.Aby toho nebylo málo v 10.minutě si natáhl sval Jakub Voda a celý zbytek svého učinkování na hrací ploše(až do 80.minuty,kdy už to vážně nešlo a musel odstoupit) se pohyboval minimálně,ale účelně.Ze začátku utkání byla vyrovnaná.My jsme měli šanci po rohu kdy sám před prázdnou bránou nedosáhl hlavou na míč Bureš,nebo po pasu Kuby Kozubíka střílel pěkně z voleje Krahula,bohužel mimo.Domácí měli šanci,kdy po centru ze strany hlavičkoval domácí útočník,ale Salvet byl pozorný.To už se nedá říct o situaci v 34.minutě,kdy jsme při našem brejku otevřeli obranu,ale bohužel jsme ztratili míč(faul?).Domácí podnikli rychlý výpad do naší obrany a nenápadnou střelou,kterou Laďa kontroloval v domnění že jde mimo, se ujali vedení.V poslední minutě jsme obdrželi druhou branku,když Laďu prostřelil Žajgla.Druhý poločas se odehrál v klidu,domácí se nikam nehnali,my vědomi toho,že jsme oslabeni taky ne.Přesto jsme mohli utkání zdramatizovat,když po pěkném pasu Krahuly upaloval sám na branku Kuba Kozubík.Bohužel jeho záměr gólman vystihl a tak stav zůstával stále stejný.Po odstoupení Kuby Vody se jeho obránce vysunul dopředu a vznikla tak situace ze které padl třetí gól v naší síti.V samotném závěru získal míč na půlce Krahula,všiml si špatně postaveného gólmana a střelou ze 40metrů k tyčce vsítil náš čestný úspěch a zároveň to byl náš  vůbec první vstřelený gól ve Strání.

Nejlepší hráči: Martin Pavluš – Libor Krahula