Poslední zápas podzimu jsme nezvládli.

žitkova

Žítková – Pitín 2:1 (2:0)

Branky: 17. Bulko P., 27. Krovina Z. – 75. (p) Bureš M. ŽK: 74. Čejka D. – 30. Schäffer P., 45. Kavka P., 57. Mlček T., 79. Čuč R., 81. Bureš M. ČK: 75. Beňo T. (Žítková). Diváci: 100.

Rozhodčí: Ondřej Vlk – Martin Hargaš (laik), Pavel Berčík (laik).

Žítková: Beňo T. – Pollák M., Pleva L. (85. Krajčovič V.), Lebánek M., Krovina Z., Janků J. (55. Gaží P.), Čejka D., Coník B. (65. Hrubý M.), Bulko P., Bulejko V., Birás A.

Trenér: Martin Hargaš.

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Schäffer P., Prachař D. (32.Vladár J.), Mlček T. (70. Kozubík A.), Lukáš D. (86.Kavka P.), Homola M., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek.

V posledním zápase podzimu nás čekal derby zápas se Žítkovou.Naposledy jsme zde odehráli zápas na jaro roku 2008,kdy jsme vyhráli a zároveň slavili postup ze Základní třídy.Na hřišti se toho moc nezměnilo,ale za hřištěm z chátrající budovy vyrostl čtyřhvězdičkový hotel.Pojďme ale k zápasu.Domácí hráli první poločas „z kopce“ a díky tomu a i díky znalostem domácího terénu byli od začátku utkání aktivnější.Zaslouženého vedení se ujali v 17.minutě,to se pěknou střelou prezentoval Bulko a Laďa v brance byl bezmocný.Zanedlouho bylo ještě hůř,nedokázali jsme odkopnout míč pryč od naší branky,ten se vrátil zpět do šestnáctky a nenápadnou střelou k bližší tyčce vsítil druhý gól domácích Krovina.Hráli jsme nedůrazně,někdy až moc jsme chtěli(vzhledem k terénu)kombinovat a tak není divu,že jsme se za celý první poločas nedostali k nějakému ohrožení domácího brankáře.Po přestávce jsme „z kopce“ hráli my a i díky důraznější a rychlejší hře jsme se konečně dostali do šancí.Bohužel jsme měli špatně seřízená mířidla a všechny naše střely šly mimo branku.Za patnáct minut druhé půle jsme mohli skóre vyrovnat,bohužel se tak nestalo.Následně se hra trochu rozkouskovala a vyrovnala.Až přišla 75.minuta,nejdříve zahrál domácí hráč v šestnáctce rukou,rozhodčí však nechal pokračovat ve hře.Následoval zákrok na Matěje Homolu,který sudí posoudil jako nedovolený a kopala se penalta.Tu s jistotou proměnil Martin Bureš.Po obdržené brance zakřičel domácí gólman něco vulgárního na rozhodčího a byl vyloučen.Hned za 5 minut byl v domácím pokutovém území faulován opět Homola,rozhodčí však odvahu odpískat druhou penaltu proti domácím nenašel.V závěru jsme otevřeli obranu a hnali se za vyrovnáním,ale již jsme se do žádné šance nedostali.Naopak domácí byli svými rychlými brejky blízko vstřelení třetí branky,ale Laďa v brance byl pozorný.Zápas tak skončil zaslouženou výhrou domácích.

Přípravka hrála svůj poslední zápas doma s Havřicemi a vyhrála 7:3(3:1)Michal Vrba 2,Adam Sekér 2,Vojta Kovář,Adam Rapant,Radek Krahula