Poslední podzimní zápas pod vlivem sudího Fišery.

str

Strání B – Pitín 1:0 (1:0)

Branky: 41. Houšť V.

ŽK: 90. Tomanec P. – 80. Domorád P., 9. Čuč R. ,90.Čuč ČK: 90. Trllo Z., 90. Čuč R. (Pitín). Diváci: 166.

Rozhodčí: Martin Fišera – Jiří Guriča (laik), Michal Voda (laik).

Strání B: Tomanec L. – Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tomanec P., Štajner J. (46. Janiga V.), Popelka J., Pavluš M. (76. Pavluš V.), Motola J. (82. Grebík Marek), Janovský M. (67. Čaňo P.), Houšť V.

Trenér: Pavel Bruštík.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š.(80.Savara A.), Spáčil Z., Schäffer P., Kozubík A., Kavka P.(61.Kuchař M.), Domorád P., Čuč R., Bor B. (72. Holík K.).

Trenér: Marek Kúdela.

V posledním zápase podzimní části sezóny jsme v rámci 1.kola zajížděli do Strání.Zápas se měl hrát původně 8.8,ale museli jsme ho přeložit na tento termím z důvodů družebního utkání na Slovensku.V samotném utkání byli domácí mírně lepší,ale do větších šancí jsme je nepouštěli a když už se do nich dostali,tak byli s koncovkou na štíru.My jsme hrozili především ze standartek,po jedné z nich nechybělo mnoho a mohl vsítit úvodní branku zápasu Adam Kozubík,bohužel na pěkně kopnutý roh jen těsně nedosáhl.A tak přišla 41.minuta,ve které se neúplně ideálně dohodli Paja Schäffer s Adamem Kozubíkem,toho využil domácí útočník a při kličce v šestnáctce byl faulovaný Pavlem Domorádem.Následnou penaltu se štěstím proměnil Houšt a stanovil tak poločasové skóre.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná,naši největší šanci na vyrovnání měl na hlavě Pavel Domorád,bohužel zcela sám na malém vápně hlavičkoval nad domácí svatyni.Závěrečných 10 minut už z fotbalem němělo moc společného.Rozhodčí si pískal co chtěl a hlavně jak chtěl.Dle našeho názoru byl pod vlivem alkoholu.Po zápase mu naši dva hráči frustrovaní z toho závěru něco řekli a viděli ČK(Ráďa Čuč a Zbyňa Trllo).Po zápase si šel sudí hned dát velkého panáka,aby nám znemožnil případnou dechovou zkoušku.V samotném zápise je tolik chyb,které by střízlivý člověk jistě neudělal.O případných trestech pro rozhodčí a pro hráče rozhodnou odpovědné komise ve čtvrtek 3.11.Fotky z utkání http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Strani_B_-_Pitin_23._10._2016/