Poklidné vítězství s Přečkovicemi.

Pitín – Přečkovice 6:2 (2:0)

Branky: 56., 62. Vladár J., 18. Trllo Z., 25. vlastní, 49. Voda M., 89. Domorád P. – 72. Bezruč M., 80. (p) Kuchař M. ŽK: 78. Kavka P. – 64. Valíček B. Diváci: 100.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Karel Šenkeřík (laik).

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J. (77. Kavka P.), Kozubík A., Domorád P., Divila J. (85. Maňas M.), Čuč R., Bureš M. (69. Staněk Š.).

Trenér: David Lukáš.

Přečkovice: Šenkeřík K. – Valíček B., Urbánek J., Šenovský M. (65. Novosád J.), Slánský M., Semela R., Nevěřil J., Kuchař M., Bezruč M. (88. Juránek J.), Kunc J. (61. Hodulík R.), Tureček Z.

Trenér: Pavel Holík.

V dalším domácím utkání nás čekal nováček naší soutěže a to tým z Přečkovic.Do utkání jsme vstoupili lépe a hned od začátku jsme si vytvářeli šance ke vstřelení branky.Využili jsme až tu v 18.minutě,kdy se po samostatném úniku prosadil technickou střelou Zbyňa Trllo.O pár minut později jsme vedli již o dvě branky,to vystřídal v roli exekutora rohových kopů Pavel Domorád Trlla a hned po jeho kopu a následném souboji v malém vápně se míč po odrazu od jednoho z bránících hráčů dostal až za brankovou čáru.Do konce poločasu jsme již žádný další gól i přes několik šancí nepřidali.Start druhého poločasu se nám vydařil na jedničku.Již v 49.minutě unikal sám na brankáře Michal Voda a střelou k bližší tyči vsítil náš třetí gól.Zanedlouho utekl po čáře Vladár a jeho nepovedený centr skončil přesně pod břevnem hostující branky.A v 62.minutě to bylo již o 5 branek,to se prosadil střelou ze 16 metrů opět Vladár.Po této brance jsme trochu polevili v koncetraci a díky tomu jsme umožnili hostům snížení stavu.O první gól se postaral povedenou střelou z dálky Bezruč a v 80.minutě po zbytečném faulu v šestnáctce Adama Kozubíka vstřelil druhý gól Přečkovic z penalty Kuchař.Poslední slovo jsme měli ale my,konkrétně Domorád,který zahrával ze 40 metrů standartku a míč zapadl přesně pod břevno.

V dalším utkání zajíždíme 6.9 do Komně,začátek utkání je v 16:30.Ještě předtím ve 14:00 sehraje své první utkání na domácí půdě naše přípravka proti Bánovu.Zatím odehráli 2 zápasy,0:5 s Březovou a ve čtvrtek prohráli smolně v Újezdci 5:6(branky:Adam Sekér 2,Vojta Kovář 2 a Matěj Berčík)