Po dlouhé serii bez vítězství konečně přišla výhra.

vlb

Pitín – Vlčnov B 2:1 (2:0)

Branky: 16. Trllo Z., 31. Bureš M. – 54. Kašpařík Pe. ŽK: 34. Čuč R., 42. Mlček T., 83. Trllo Z., 90+3. Kavka P. – 30. Machala D., 73. Tomala J., 90. Tomala K. Diváci: 60.

Rozhodčí: Karolína Jílková – Michal Voda (laik), Zdeněk Zapletal (laik).

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (84. Maňas M.), Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (69. Kavka P.), Domorád P. (81. Holík K.), Čuč R., Bureš M., Bor B. (29. Kuchař M., 89. Savara A.).

Trenér: Marek Kúdela.

Vlčnov B: Machala L. – Tomala K. , Tomala J., Šabršula K., Podškubka O., Moštěk A. (64. Knotek J.), Machala D., Koníček T., Kašpařík Pe., Flasar J. (72. Zemek P. I.), Beránek V.

Trenér: Petr Kašpařík.

V posledním domácím zápase jsme chtěli přerušit sérii bez vítězství a rozloučit se s fanoušky výhrou.Začali jsme aktivně a v 16. minutě se ocitl sám před gólmanem hostů Zbyněk Trllo, s přehledem  ho přeloboval a vsítil úvodní branku zápasu.I nadále jsme byli mírně lepší,hosté hrozili s nebezpečnýmy brejky:V 31 minutě byl faulován v šestnáctce Zdeňa Spáčil a nabídnutou možnost ke vstřelení druhé branky z penalty využil s přehledem Martin Bureš.Ve druhém poločase začali být víc nebezpeční hosté  a za svou aktivitu byli odměněni v 54.minutě,kdy nepříliš těžkou střelu z dálky Paja vyrazil pouze před sebe a dobíhající Kašpařík míč uklidil do sítě.To hosty ještě víc nakoplo a hnali se za vyrovnáním,naštěstí pro nás se jim to i přes spoustu šancí nepodařilo.Poslední domácí zápas jsme zvládli a připsali jsme si do tabulky po dlouhé době 3 body.Fotky z utkání http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Vlcnov_B_16._10._2016/