Branky: 3. Klesnil L., 63. Michalčík Ri. – 5., 91. Struhař P.

ŽK: 50. Denemark J., 79. Hamšík Z. – 54. Voda M.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Jiří Grunděl, Pavel Berčík.

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J., Urubčík J. (89. Kročil T.), Polanský I. (57. Šabršula V.), Michalčík Ri., Klesnil L., Hamšík Z., Grunděl J., Denemark J., Bahrytsevitch S. (65. Jál J.), Surý M. (71. Dvořák P.).

Trenér: Miroslav Andrýsek.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Martinec R., Maňas M. (65. Kavka P.), Lukáš D., Kozubík A., Janota R. (55. Hrnčář S.), Berčík P.

Trenér:Pavel Urbánek

18V Záhorovicích se hned ve 3. minutě ujali vedení domácí, když se Klesnil trefil přízemní střelou – 1:0. Hosté hned při prvním útoku vyrovnali, když si Struhař naběhl na centr a míč doklepl do branky – 1:1. Od té chvíle byla hra vyrovnaná a celý první poločas se hrál mezi šestnáctkami. Ve druhém poločase domácí zatlačili hosty a v 63. minutě se jim to povedlo, když si na centr naběhl Michalčík a hlavou zvýšil na 2:1. Od té chvíle se hra opět vyrovnala, domácí mohli v 70. minutě navýšit, ale svoji šanci z malého vápna nevyužili. Hosté se zatlačili domácí a v nastaveném čase po rohu srovnal Struhař hlavou – 2:2.

Nejlepší hráči: Jiří Grunděl – Pavel Struhař