Branky –22.Struhařík,50.Mačát-16.z penalty a 82.Martin Bureš

Rozhodčí-Pavel Bartoň-Petr Novák,Pavel Berčík

Bystřice-Novák-Struhařík,Radoch(22.Šupák),Masařík,Machala-Kumpa(70.Popelka),Kubena(82.Blahuš),Koktavý(30.Mačát)-Dornica,Blecha

Trenér-Josef Borák

Sestava Pitína-Salvet(c)-Bureš,Kozubík A.,Lukáš,Fojtů(78.Janota)-Trllo(82.Hrnčář),Berčík(64.Maňas),Čuč,Mlček-Kozubík J.,Martinec

Trenér-Pavel Urbánek

lopDo utkání vstoupili aktivněji hosté,kteří svou aktivitu přetavili v 16.minutě v pokutový kop po faulu Machaly na Tomáše Mlčka,penaltu proměnil bezpečně Martin Bureš -0:1.Domácí odpověděli ve 22.minutě,po přímém volném kopu hlavičkoval do sítě Struhařík-1:1.Hru domácích ve druhém poločase oživil Mačát,který v 50.minutě zkušeně zužitkoval brejk domácích a lobem přes golmana dal druhou branku-2:1.Za okamžik tentýž hráč mohl přidat třetí branku,ale výborný Ladislav Salvet byl na místě .Klíčový moment utkání nastal v 82.minutě,kdy hostuící Martin Bureš rozehrával nepřímý kop z poloviny hřiště.Tuto situaci hrubě podcenil brankář Novák,který rukou prodloužil míč k tyči své branky-2:2.Tato chyba stála domácí tři body,utkání skončilo spravedlivou remízou.

Nejlepší hráči-Lukáš Struhařík-Martin Bureš

Ostatní výsledky-Popovice – H. Němčí 6:1 (5:1) ,Boršice u Bl. – Komňa 2:1 (2:0) ,Strání B – Březová odloženo, D. Němčí B – St. Hrozenkov 7:1,Záhorovice – Suchá Loz 4:0 (3:0)