Pitín veze z Buchlovic bod za remízu 1:1,staří páni Pitína vyhráli v Ostrožské Lhotě.

BuchloviceBuchlovice: PitínPitín 1:1(0:0)

Branky: 83. Procházka J. – 85. Struhař P.

ŽK: 54. Křiva D., 87. Tomešek Z. – 17. Pavlík J., 29. Salvet L., 58. Lukáš D., 87. Maňas M.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Patrik Blažek – Zdeněk Tomešek, Pavel Berčík.

Buchlovice: Dvořák P. – Vojtěšek A., Tomešek Z., Schuster M., Procházka J., Mikula J., Michálek D. (41. Kristýnek R.), Křiva D., Hlůšek P., Dvořák J., Belant L. Trenér: Josef Křiva.

Pitín: Škovran P. – Voda M., Trllo Z., Struhař P. (90. Janota R.), Salvet L., Pavlík J. (52. Berčík P.), Martinec R. (81. Voda J.), Maňas M., Lukáš D., Kovář V., Bureš M. Trenér: David Lukáš.

Domácí do utkání doslova vlétli a přišpendlili soupeře k vlastní šesnáctce, ale bez gólového efektu. Hosté hrozili hlavně z brejků, ale střelu Martince golman vyrazil. Když se neujala ani střela Křivy, skončil poločas bez branek. Ve druhé půli se hrálo spíše uprostřed hřiště. Domácí sice stále tlačili, ale šance neproměňovali. V 83. minutě, kdy se domácí ujali vedení, se k odraženému míči dostal Procházka a k radosti domácích fanoušků skóroval – 1:0. Buchlovice byly po vstřeleném gólu v eufórii a toho využili hostující hráči, kdy se po chybě obrany hlavou prosadil Struhař – 1:1. Utkání skončilo zaslouženou remízou.

Nejlepší hráči: Marek Schuster – Pavel Struhař

(Staří páni)-Ostrožská Lhota-Pitín 3:5 (1:3) branky- Maňas 2,Savara ,Krovina,Spáčil