Branky: 4. Straňák L., 38. Plesner O., 48. Vítek F. – 27. (p), 90. (p) Bureš M.

ŽK: 26. Krajčovič Z. – 50. Struhař P., 70. Čuč R., 75. Hrnčář S.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Jiří Mahdal , Pavel Berčík .

Suchá Loz: Gazdík P. – Vítek F., Straňák L., Plesner O., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Bujáček V., Bradáč R. (60. Kliment T.), Bradáč J. (46. Velecký Z.).

Trenér: Rostilav Bradáč.

Pitín: Kozubík A. – Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (40. Maňas M., 83. Staněk Š.), Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorát P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

9Za špatného počasí vstoupili do utkání lépe domácí. Už ve 4. minutě se dostal k míči Straňák a poslal míč k tyči – 1:0. Až do 27. minuty viděli diváci vyrovnaný fotbal. Pak v pokutovém území zahrál rukou domácí hráč a z nařízeného pokutového kopu Bureš srovnal – 1:1. O deset minut později se postaral o změnu stavu na 2:1 Plesner, a to po dorážce z rohu. Ve 48. minutě se dostal k míči Vítek a navyšoval už na 3:1. Posledních pět minut se zvedl i Pitín a podařilo se mu zkorigovat výsledek v 90. minutě, kdy byl nařízen další pokutový kop, ke kterému se postavil Bureš a stanovil konečný výsledek na 3:2. Domácí zalouženě vyhráli.

Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič – Pavel Domorád