Pitín v Jarošově neuspěl a je blíže sestupovým vodám

Jarošov:Pitín 5:2(3:0)

Branky: 14., 37. Kováč Pa., 34. Vaculík M., 47. Kováč Pe.,75.Vlastní – 53., 63. (p) Bureš M.

ŽK: 74. Kováč Pe., 78. Vaculík L. – 19. Bureš M., 20. Kozubík A., 39. Pavlík J., 74. Lukáš D.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Petr Hlaváček, Pavel Berčík

Jarošov: Gajarský M. – Vyorálek J., Vaculík M., Omelka M., Mikulka P., Kováč Pe. (76. Vaculík L.), Kováč Pa. (85. Marek A.), Kolaja L., Kaštánek M., Jančík V. (70. Kamočai L.), Bartoň P.

Trenér: Radek Vyoral.

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Pavlík J. (78. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A. (46. Martinec R.), Kovář V., Divila J. (11. Maňas M.), Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek.

TJ P 018Domácí byli v první půli lepším mužstvem a dočkali se brzkého vedení, když dal ve 14. minutě první branku Pavel Kováč – 1:0. Ve 34. minutě přidal branku Vaculík. Domácí pak nastřelili tyčku i břevno a další branku přidali ve 37. minutě Kováčem. Ve druhém poločase domácí nenechali diváky dlouho čekat a hned ve 47. minutě, doklepl na 4:0 z rohu Kováč. Kdo si myslel, že už se hosté vzdali, mýlil se, protože Bureš hlavičkou snížil na 4:1. Domácí pak kopali v 60. minutě pokutový kop, ale Mikulka svou šanci nevyužil. Na druhé straně byl Bureš ze stejné situace úspěšný – 4:2. Domácí se trápili a byl to tentokrát Krahula, který z malého vápna trefil tyč. Domácí se nakonec dočkali z přímého kopu po teči jednoho z hostujících hráčů – 5:2.

Nejlepší hráči: Pavel Kováč – Martin Bureš