Branky: 58. Kadlček V., 88. Zimčík T., 90. Tureček M. – 20. Kozubík J.

ŽK: 19. Srnec D., 30. Tureček M., 44. Fibicher R., 60. Suchý R. – 16. Martinec R., 30. Maňas M., 57. Krahula L.

Rozhodčí: Michal Kubíček – Josef Masař, Roman Macalík.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zimčík T., Tureček M., Suchý R., Srnec D., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Bobčík D. (61. Zámečník Jo.), Bahula L.

Trenér: David Velecký.

Pitín: Kozubík A. – Voda M., Struhař P., Pavlík J., Martinec R., Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Bureš M., Divila J.

Trenér: David Lukáš.

Ve 20. minutě otevřel skóre hostující Kozubík, který se trefil přímo k tyčce. Až do konce poločasu se stále hrál rychlý fotbal na obě branky, ale žádná z nich nebyla využitá. Do 2. poločasu lépe vstoupili domácí. V 58. minutě rozehrávali přímý volný kop z poloviny hřiště, kdy Kadlček centroval na branku a hotující brankař míč podcenil a ten mu zapadl pod břevno – 1:1. Do 71. minuty se hrál vyrovnaný fotbal, pak se ale nechal vyloučit hostující Martinec. Od té chvíle převzaly otěže utkání domácí, kteří dvěma brankami v samém závěru výsledek otočili na svoji stranu. První branka padla z kopačky Zimčíka přízemní střelou a konečnou dal Tureček, kdy doklepl křižnou přihrávku do prázdné branky.

Nejlepší hráči: Václav Kadlček – Michal Voda

cropped-pitin.jpgPavel Berčík k utkání řekl:Trošku smolný zápas,vedli jsme brankou Jakuba Kozubík,domácí zhruba v 65.min vyrovnali a o svém vítězství rozhodli dvěma brankami v závěru,který jsme dohrávali bez vyloučeného Martince.