Pitín si se Starým Hrozenkovem s přehledem poradil a vyhrál 4:1

Branky: 38., 50. Maňas M., 32. Struhař P., 60. Bureš M. – 80. vlastní

ŽK: 48. Janíček P., 74. Keňo T. (St. Hrozenkov).

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Pavel Berčík (laik), Lukáš Juračka (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Pokorný R., Mlček T., Maňas M. (75. Kozubík J.), Lukáš D., Domorád P., Divila J. (6. Staněk Š.,70.Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Drga A. – Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Breznický R. (73. Ostravský R.), Blaho T.

Trenér: Václav Juriga.

84

Po porážce v Suché Lozi nás čekal další důležitý zápas s týmem ze spodu tabulky.Utkání začalo pro nás smolně,když se již ve 3.minutě zranil Divila,místo něho šel na plac Staněk a do obrany se stáhl Lukáš. Hosté byli aktivnější prvních patnáct minut, ale s přibývajícím časem a začínajícím deštěm jsme hru vyrovnali a začali mít převahu.První branku jsme vstřelili ve 32.minutě kdy hlavičkou poslal míč před branku Maňas a v dalším souboji byl důraznější Struhař,který dotlačil míč do branky.Druhou branku jsme vstřelili o šest minut později,kdy utekl Lukáš,hostující hráči signalizovali,že míč přešel autovou čáru a přestali hrát,ale pomezní(laik od hostů) nemávl a pro osamoceného Maňase už nebyl žádný problém uklidit míč do branky. Ve druhé půlce déšť ustal a hrálo se téměř na jednu branku.V 50. minutě udělala chybu,která se tak často nevidí, hostující obrana.Při signalizovaném ofsajdu a protože míč měl už pod kontrolou hostující brankář, nechal hlavní rozhodčí výhodu.Gólman míč v domnění že je hra přerušena,poslal míč tam odkud by se teoreticky rozehrával nepřímý kop.Tam se zmocnil míče Maňas a protože hra nebyla přerušena,tak nebyl problém poslat míč do prázdné branky.V 60.minutě jsme kopali roh,pěknou hlavičku Struhaře na brankové čáře obrance vyrazil,ale na dorážku Bureše byl krátký-4:0.Další šance jsme neproměnili a v 80.minutě jsme si po nedorozumění mezi Salvetem a Burešem vstřelili vlastní gól.Celkově jsme byli kromě prvních 15minut lepším týmem a získané 3 body jsou důležité k záchraně.

V dalším zápase zajíždíme v nedělu 25.5 do Březové,začátek zápasu je v 16:30,odjezd autobusu v 15:00.

Nejlepší hráči: Tomáš Mlček – Lukáš Lebánek