Pitín si odvezl z Částkova bod za remízu(Dobrý den z Kurýrem)

Branky: 83. Štěpaník O. – 67. Martinec R.

ŽK: 88. Vašek J. – 21. Krahula L., 61. Kozubík A., 75. Maňas M.

Rozhodčí: Štěpán Martykán – Miloslav Knot, Svatoslav Kubíček

Částkov: Andrýsek T. – Vašek J., Štěpaník O., Řezníček R., Rosík T. (68. Sotolář J.), Kubíček P., Haveta P., Flekač J., Belant L., Bača P. (46. Doležel A.), Bača M. (82. Jakšík M.).

Trenér: Jiří Veselý.

Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P., Struhař P., Martinec R., Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek.

26

Utkání zahájili lépe hosté, měli převahu, ale vstřelit branku se jim nedařilo. Po půl hodině se hra vyrovnala, domácí měli více ze hry, ale do poločasu se jim nepodařilo taktéž vstřelit branku, a tak výsledek prvního poločasu skončil – 0:0. Ve druhém poločase se začalo hrát fotbalověji s lepšími šancemi na obou stranách. V 58. minutě šel Struhař sám na domácího brankáře, ale překonat se mu ho nepodařilo. Až v 67. minutě šli hosté do vedení brankou Martince. Tlak domácích začal narůstat a tak se jim podařilo v 83. minutě vyrovnat Štěpaníkem na 1:1. Utkání skončilo spravedlivou remízou.

Nejlepší hráči: Tomáš Rosík – Martin Maňas