Pitín si dnes připsal první výhru v nové sezoně

Pitín-Boršice 3:2(2:0)

Branky Pitína-Roman Martinec ,Martin Maňas,David Lukáš

Pitín-Berčík-Bureš,Fojtů,Kozubík,Lukáš-Voda(c),Trllo,Hrnčář,Mlček-Martinec,Maňas

Trenér-Pavel Urbánek

10Pitín vstoupil do utkání velmi aktivně a odměnou mu bylo poločasové vedení 2:0 zásluhou dnes výborně hrajících útočníků Romana Martince a Martina Maňase.Na začátku druhé půle se po pěkné akci trefil David Lukáš 3:0, s hostujícím celkem to nevypadalo dobře,ale Pitín polevil zbytečně v koncetraci a toho hosté využili ke vstřelení dvou  branek a snížili na rozdíl jedné branky.Hosté si v závěru utkání vytvořili několik slibných šancí,ale s těma si domácí obrana v čele s výborně chytajicím brankářem Pavlem Berčíkem poradila.Utkání nakonec skončilo zaslouženou výhrou Pitína 3:2.

Fotogalerii z utkání najdete zde stačí kliknou na fotkufotbal1Ostatní výsledky 4.kola-Horní Němčí-Suchá Loz 5:1,S.Hrozenkov-Záhorovice 1:1,Březová-Dolní Němčí B 1:3,Komňa-Strání B 0:1,Popovice-Bystřice 2:0