Pitín se po remíze přiblížil sestupové příčce na 2 body

Pitín:Boršice u Blatnice 3:3(1:3)

Branky: 28. Krahula L., 72. Maňas M., 76. Struhař P. – 7. Zimčík R., 31. Kusenda P., 40. Bilík V.

ŽK: 8. Šimčík P., 72. Bilík V. (Boršice u Bl.).

Diváci: 80.

Rozhodčí:Roman Bednář-Pavel Berčík,Bohuslav Vávra

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Pavlík J., Maňas M. (87. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A. (57. Janota R.), Bureš M. (46. Martinec R.), Kovář V.

Trenér: Pavel Urbánek.

Boršice u Bl.: Kadlček J. – Zimčík R., Šimčík P., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Halík M., Gál J., Bilík V. ml., Bilík V.

Trenér: Antonín Ježek.

tjpSkóre utkání otevřel už v 7. minutě Zimčík, který využil zaváhání domácí obrany. Po té pitínští hru vyrovnali a snažili se s výsledkem něco udělat. Ve 28. minutě se z přímého volného kopu nemýlil Krahula. Hostující celek se s tímto nechtěl smířit a pohotovou tečí Kusenda obrátil vedení na stranu Boršic. Ve 40. minutě taktéž hosté využili výhody přímého volného kopu a zdálo se, že o utkání je rozhodnuto 1:3. Do 2. poločasu nastoupil domácí celek s odhodláním neodevzdávat všechny body Boršicím a v 72. minutě po rohovém kopu snižoval patičkou Maňas na 2:3. O 4 minuty později se domácí dočkali kýženého vyrovnání a taktéž po rohovém kopu dorážel na spravedlivou remízu Struhař.

Nejlepší hráči: Michal Voda – Jan Kadlček

Ve fotogalerii najdete fotky z utkání(Autor-Dobrý den z Kurýrem)

Ostatní výsledky 25.kola OS-

Staré Město:Kněžpole B 7:0,Jarošov:Buchlovice 2:5,Traplice:Částkov 4:2,Uherský Ostroh:Dolní Němčí B 6:0,Horní Němčí:Strání B 1:1,Huštěnovice:Tupesy 1:2