Branky: 53. Trllo Z. – 90. Tureček M.

ŽK: 41. Voda M. – 53. Tinka A., 63. Srnec D.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Josef Tomanec -Karel Koseček, Roman Macalík

tj1V prvním poločase se hrál průměrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. V největší z nich se objevil ve 35. minutě Janota, ale hostující gólman Ševčík mu skórovat nedovolil. Ve 42. minutě kapitán Tureček vyzkoušel pozornost domácího gólmana Hasoně střelou z dálky, ale ten nadvakrát střelu zlikvidoval. Domácí se ve druhém poločase ujali vedení v 53. minutě nádhernou střelou z úhlu, když se trefil Trllo. Hosté přidali na obrátkách a několikrát zaměstnali domácího gólmana. Hosté se zalouženého vyrovnání dočkali v 90. minutě, kdy se rovněž z dálky trefil Tureček.

Ostatní výsledky 1.kola-Dolní Němčí B-Záhorovice 2:1,Strání B-Suchá Loz 5:0,Boršice-St.Hrozenkov 3:0,Bystřice-Březová 3:6,Popovice-Komňa 6:1

Fotogalerii z utkání najdete zde(stačí kliknout na fotku-Autor-Nikola Gajdošíková)